Qwantix

clanlogo
Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 18/08/2020

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4144343290852
Ortalama Seviye7,807,988,608,82
Galibiyetler2394757,78%2353,49%16255,86%52962,09%
Yenilgiler1712141,31%1944,19%12242,07%31336,74%
Berabere3750,90%12,33%62,07%101,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar1327532,03%1841,86%10536,21%34440,38%
İmha edilen Tanklar520301,26781,814251,4712711,49
Yoketme Oranı1,853,122,302,50
Tespit edilen Tanklar668811,61831,935501,9016371,92
Verilen Hasar1.685,842.466,982.463,342.531,49
Düşman üssü işgal puanı243510,59180,42850,293260,38
Üs savunma Puanı328470,79912,122140,747800,92
Deneyim735,381.153,741.087,921.123,40
WN71696,892347,621953,892032,64
WN82524,704215,263360,643577,09
Toplam
Savaşlar41443
Ortalama Seviye7,80
Galibiyetler2394757,78%
Yenilgiler1712141,31%
Berabere3750,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar1327532,03%
İmha edilen Tanklar520301,26
Yoketme Oranı1,85
Tespit edilen Tanklar668811,61
Verilen Hasar1.685,84
Düşman üssü işgal puanı243510,59
Üs savunma Puanı328470,79
Deneyim735,38
WN71696,89
WN82524,70
Son 24 saat
Savaşlar43
Ortalama Seviye7,98
Galibiyetler2353,49%
Yenilgiler1944,19%
Berabere12,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar1841,86%
İmha edilen Tanklar781,81
Yoketme Oranı3,12
Tespit edilen Tanklar831,93
Verilen Hasar2.466,98
Düşman üssü işgal puanı180,42
Üs savunma Puanı912,12
Deneyim1.153,74
WN72347,62
WN84215,26
Son 7 gün
Savaşlar290
Ortalama Seviye8,60
Galibiyetler16255,86%
Yenilgiler12242,07%
Berabere62,07%
Hayatta Kalınan Savaşlar10536,21%
İmha edilen Tanklar4251,47
Yoketme Oranı2,30
Tespit edilen Tanklar5501,90
Verilen Hasar2.463,34
Düşman üssü işgal puanı850,29
Üs savunma Puanı2140,74
Deneyim1.087,92
WN71953,89
WN83360,64
Son 30 gün
Savaşlar852
Ortalama Seviye8,82
Galibiyetler52962,09%
Yenilgiler31336,74%
Berabere101,17%
Hayatta Kalınan Savaşlar34440,38%
İmha edilen Tanklar12711,49
Yoketme Oranı2,50
Tespit edilen Tanklar16371,92
Verilen Hasar2.531,49
Düşman üssü işgal puanı3260,38
Üs savunma Puanı7800,92
Deneyim1.123,40
WN72032,64
WN83577,09
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler133,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler266,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar31,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar10,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar2.057,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim604,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler133,33%
Yenilgiler266,67%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar31,00
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar10,33
Verilen Hasar2.057,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim604,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler375,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler125,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar375,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar61,5000,0000,0000,00
Yoketme Oranı6,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar2.291,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim1.124,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler375,00%
Yenilgiler125,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar375,00%
İmha edilen Tanklar61,50
Yoketme Oranı6,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar2.291,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.124,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar4000
Galibiyetler250,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler250,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar30,7500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,500,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar122,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim261,750,000,000,00
Toplam
Savaşlar4
Galibiyetler250,00%
Yenilgiler250,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar250,00%
İmha edilen Tanklar30,75
Yoketme Oranı1,50
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar122,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim261,75
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar103000
Galibiyetler4745,63%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5452,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere21,94%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4038,83%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar840,8200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,330,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1341,3000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.456,190,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı960,9300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2472,4000,0000,0000,00
Deneyim613,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar103
Galibiyetler4745,63%
Yenilgiler5452,43%
Berabere21,94%
Hayatta Kalınan Savaşlar4038,83%
İmha edilen Tanklar840,82
Yoketme Oranı1,33
Tespit edilen Tanklar1341,30
Verilen Hasar1.456,19
Düşman üssü işgal puanı960,93
Üs savunma Puanı2472,40
Deneyim613,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (279)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
AMX 13 9091299,20697142057,68%2551,29
Rheinmetall Skorpion G 82116,30882114261,73%2972,20
E 7592075,2272390159,05%2369,52
AMX 30 1er prototype91951,4067480057,75%2329,48
FV4005 Stage II102697,2576577554,97%2486,01
Jagdpanther II81730,3958475655,42%2243,99
T-5491868,6464473156,36%2436,21
T-1091827,5061467450,00%2066,11
T4991545,6286467062,09%2976,03
LT-432 81538,40107760367,33%4009,58
Panhard EBR 105101815,4786558658,70%2756,26
Bat.-Châtillon 25 t102374,5476957154,99%2561,59
IS-381247,4455451748,55%1587,93
M40/M4381337,4055750253,98%1474,39
T-4481335,0563149554,95%2234,72
SU-122-44 71587,4079049260,57%2907,52
AMX M4 mle. 5192802,93110648970,14%3416,48
ISU-15281508,3157545948,58%1728,02
E 100102553,0670044351,69%2270,44
Object 70492186,6556443955,13%2072,22
SU-130PM 82475,40104243064,19%3467,00
M54 Renegade 82523,08110241871,29%3645,43
T 55A 92487,98102240363,03%3414,83
IS-7101826,6257639647,98%1629,72
FV4004 Conway92337,4486138158,53%2602,97
M46 Patton92389,5794537759,95%3155,99
M53/M5591720,1175537056,76%1971,77
TVP T 50/51103095,7393835760,78%3249,29
T3092760,9988834062,35%2919,13
T2971311,0157331853,46%1930,60
Tiger II81248,9751631750,79%1524,50
Object 430U103237,4893731060,97%3706,84
Grille 15103034,9482430761,89%2675,28
Tiger (P)7900,4746130648,69%1269,74
ELC EVEN 90 81405,91100630562,62%3492,06
IS7794,3942730253,64%1121,98
T54E192135,4280830255,63%2562,06
Object 43092788,3883029759,93%3856,85
Progetto M40 mod. 65103183,2096728861,11%3607,15
SU-1006761,8047528353,00%1565,53
KV-26835,2144728053,93%1602,78
Object 140102498,9188227655,80%2747,54
KV-856497,3532627145,39%689,74
Leopard Prototyp A93097,00114226970,26%4216,01
G.W. Panther7995,2738426847,01%1224,63
Progetto M35 mod. 46 82388,66121925167,73%4009,09
KV-15409,5030125046,00%774,78
Type 59 82105,0598024863,31%4300,59
ARL 446805,5243024554,29%1635,04
T57 Heavy Tank102782,5780924552,65%2668,24
VK 30.01 (P)6485,5532524448,36%850,72
T675691,0359924459,02%2014,77
Chimera 82471,4686024370,37%3292,23
AMX 13 757345,1841124247,11%522,51
M18 Hellcat6746,0039624244,63%1342,33
T3 HMC2235,2028824154,36%1228,06
M41 Walker Bulldog8875,4653223651,27%1866,22
M127985,0940623246,12%1254,48
SU-1527892,6252022445,09%1222,17
Object 274a 82322,41127722365,92%3633,72
T92 81219,6793121856,88%3132,65
M48A5 Patton102958,2097321763,59%3191,05
IS-3A 82219,07115621664,81%2952,43
Škoda T 27 82081,56113221566,51%3682,75
Bat.-Châtillon 25 t AP92226,2681021162,09%3196,38
CS-52 LIS 82342,39103021061,43%3803,90
T-54 ltwt.91730,64104320666,99%3453,59
Object 26392710,2797120663,11%3378,56
AE Phase I 93069,18126120471,08%4146,47
Cromwell6834,5151420258,91%2110,56
O-I61182,8277920157,71%2529,02
M4A1 Sherman5590,5241919755,33%1936,08
M4A1 Revalorisé 81958,6297319263,54%3432,57
Object 268 Version 4102958,7291919064,21%2675,42
Emil II92935,47118418768,45%3660,09
Hummel6640,7930218352,46%894,65
M4A3E2 Sherman Jumbo6693,5751718147,51%1426,85
Rhm.-Borsig Waffenträger82306,2175617964,25%3020,02
Type 3 Chi-Nu Kai 5630,1348517963,69%2184,76
T71 DA71059,6754517853,93%2753,91
Jagdpanther71210,9261217749,72%1924,66
T26E5 81683,60103617660,23%2574,39
Char Futur 4 92923,91123317570,86%3218,48
Jagdpanzer IV6801,4140617451,15%1723,43
E 5093108,82125117269,77%4417,11
Grille5469,6223716943,79%951,36
Object 70592608,24109316963,91%3217,45
T376714,6453616661,45%2479,35
Panhard EBR 9091176,4885316658,43%2135,78
STG Guard 82052,24104416458,54%3434,41
T3281525,7182216155,90%2027,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5271,1925216051,88%618,15
STB-1102935,37103315760,51%3152,29
Conqueror92883,75125015775,16%3654,50
M446827,3037715648,72%1579,04
Leo71215,6861415552,26%2420,02
T-34-856738,6152515552,26%1641,29
BDR G1 B5712,5546715453,25%1780,96
Lorraine 40 t 82155,99106415360,78%3209,99
T6981399,4376315254,61%2086,83
Type 6193008,25115615168,21%4189,45
Škoda T 5092772,65113314765,31%3759,42
T-50576,1723614657,53%169,62
Panhard AML Lynx 6x681248,0385814658,22%3100,78
Waffenträger auf Pz. IV92921,4485814467,36%3164,24
Type 64 61317,7293614366,43%5089,55
Prototipo Standard B93135,66117113759,12%4487,60
Charioteer81918,61100013767,88%2639,98
Pz.Sfl. IVc5459,6628913550,37%1089,88
AMX 12 t6303,9743613444,78%635,52
T-4371118,3873013357,89%2412,24
M26 Pershing81367,3685113153,44%2041,35
50TP Tyszkiewicza92885,68110313054,62%3336,89
SU-10181933,2396712857,03%2698,59
E 75 TS 82271,15120312866,41%3697,76
Tiger I71238,7060612250,82%1850,59
Centurion Mk. 7/192698,57117311572,17%3679,99
Object 260 102597,1877211450,88%2212,47
FV1066 Senlac 81335,18103111467,54%3378,67
SU-855361,4727911253,57%792,70
WZ-12092425,73109611265,18%3374,50
M41 HMC5491,2830911151,35%754,53
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4235,6424510959,63%605,27
UDES 1692883,81117310663,21%4085,51
T1 Cunningham1140,8121010548,57%843,26
T-34-281939,44104410460,58%3332,98
T-100 LT102087,6996510362,14%3535,30
P.44 Pantera81914,33107910262,75%3562,99
UDES 14 Alt 582208,94110310259,80%3770,56
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.489,402149653,13%163,82
VK 30.02 (M)6712,884619657,29%1641,84
T-284100,331619244,57%92,83
Sturer Emil71079,516349255,43%1705,27
Super Hellcat 71603,139639169,23%3435,50
Bishop5546,793018750,57%1224,26
StuG III Ausf. G5393,282718647,67%857,18
Strv 746958,145508663,95%2270,97
Object 25792768,7412828577,65%3323,96
Pz.Kpfw. I Ausf. C3217,823688366,27%1155,02
UDES 15/16102877,899848260,98%2892,68
AMX M4 mle. 4571176,116768263,41%1991,45
AMX 65 t81704,719568254,88%2633,18
Sturmpanzer II4291,541897847,44%931,69
M3 Lee4191,232067753,25%587,91
Hotchkiss EBR71006,967527664,47%3102,24
Object 277102884,879007655,26%2911,79
TVP VTU Koncept81801,199597558,67%3089,12
Emil I82333,9112097471,62%3245,93
P.43 ter71509,019457456,76%3349,23
Ikv 1035501,913297450,00%1305,21
M374365,692107452,70%1306,93
AMX ELC bis5110,864717361,64%302,95
M24 Chaffee5319,824447150,70%1061,72
Pz.Kpfw. II Luchs4276,403157051,43%1008,94
VK 45.02 (P) Ausf. B92182,079917065,71%2487,84
T-463111,301296934,78%244,52
T9592744,1911536872,06%3017,22
SU-100M171491,248836656,06%2459,58
LTTB81375,659576662,12%3386,05
Strv m/425685,404536549,23%2668,33
Object 279 early 103518,5712476580,00%2595,75
Covenanter5266,503046453,13%1166,48
M8A14304,922886250,00%779,08
T-345529,085606157,38%1781,75
Object 777 Version II 92440,3611386167,21%2727,83
Challenger71501,438896056,67%2537,29
A-20568,002135950,85%105,12
Type 1 Chi-He4315,402935856,90%1225,00
Crusader6543,293825855,17%1883,42
FV3046747,273365549,09%1216,27
Sherman Firefly6902,327175352,83%2034,65
T-34-85M 61459,1311325369,81%3481,31
53TP Markowskiego82058,5810925066,00%2824,50
Somua SAu 404286,162255046,00%648,35
S35 CA5606,703735066,00%1415,95
Marder 38T4274,062285050,00%597,82
VK 30.01 (H)5505,884104961,22%1175,55
Škoda T 2561175,329784765,96%3254,33
Marder II3160,981864759,57%433,93
Nashorn61151,576054759,57%2631,04
Alecto4222,502234632,61%429,41
Caernarvon82178,0411664557,78%3433,30
O-I Experimental5539,933554544,44%923,68
Löwe 81519,937644564,44%2198,67
B14266,802634447,73%819,39
Chrysler K GF 81943,9110014477,27%3142,12
ISU-152K 81970,678894360,47%2421,35
M56 Scorpion 71822,4911714372,09%3704,19
Type 95 Heavy4342,212734245,24%1238,51
GSOR 1008 82313,0710734264,29%2987,83
SU-85B4268,492724158,54%686,75
AT 25393,134183951,28%888,47
Panhard AMD 178B6697,907753976,92%2848,49
T2071619,5411023767,57%3814,50
Konštrukta T-34/10071611,899703762,16%3657,96
Valentine AT4173,651843745,95%413,68
M5 Stuart4157,283743675,00%717,21
T404147,221353627,78%101,55
AMX 404226,883313461,76%1096,63
Bisonte C45 82683,0913783467,65%4202,29
Sherman III5491,475103250,00%1335,62
M7 Priest3210,671813063,33%588,47
Lago4396,073342958,62%1519,79
SU-76M4134,931512850,00%264,26
Birch Gun4353,572562853,57%1501,48
Sav m/434371,313062653,85%1159,52
T56 GMC397,881642653,85%181,88
Leichttraktor182,841602540,00%213,41
Durchbruchswagen 24379,723452572,00%1422,53
T-26275,581182437,50%130,50
LTG71296,8310682483,33%3469,69
Sturmpanzer I Bison3232,961582347,83%692,20
Pz.Kpfw. 38 (t)3152,481722339,13%364,33
M75213,652612339,13%482,91
Cruiser Mk. III3225,782792365,22%1384,21
Tetrarch 2191,302822369,57%1232,07
Vickers Medium Mk. I1105,771152227,27%376,09
Renault UE 573235,142472259,09%843,73
P.43 bis61600,869942142,86%4356,11
Cruiser Mk. II2230,302472045,00%929,05
Universal Carrier 2-pdr270,25902035,00%42,69
D23146,841871947,37%416,78
M10 RBFM 51330,2812311877,78%4382,41
BT-7461,001461747,06%81,40
Grant4451,294671758,82%1864,54
MT-256956,538201764,71%3921,63
Škoda T 245638,316641668,75%2275,29
Ikv 65 Alt II6672,193221650,00%1098,92
M2 Medium Tank3200,752191656,25%816,53
Cruiser Mk. IV4270,473091573,33%1379,34
Somua SM 82564,2913461478,57%3352,68
AMX 383125,772811353,85%430,60
Škoda T 40 61254,6910211376,92%3488,92
Strv m/40L3300,253431266,67%1352,22
Panzerjäger I2121,251261241,67%256,15
T-28E with F-30 4889,256781258,33%3571,72
M3 Stuart3383,273901154,55%2683,98
BT-22120,001671154,55%581,76
T-50-2 61130,8210221181,82%4648,94
P26/404317,103471030,00%747,44
S-517644,003081050,00%570,68
Type 97 Chi-Ha3278,003011070,00%1264,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E3220,202931050,00%681,52
T2 Medium Tank297,901611040,00%282,17
Panzer 58 Mutz 81838,2010201060,00%2669,22
Type 3 Chi-Nu5350,11232933,33%746,21
SU-26350,33104944,44%59,67
Loyd Gun Carriage2149,56123933,33%792,01
MS-11231,75257825,00%1521,26
AT-12171,75191862,50%691,03
Renault FT AC2157,13164850,00%535,47
Pz.Kpfw. I262,63158850,00%139,57
Renault FT1195,71182742,86%1236,26
M2 Light Tank248,00116742,86%23,60
AMX 50 10082068,141050757,14%3086,98
Type 91 Heavy3383,14353771,43%1745,93
SU-182214,00131616,67%1390,82
T-29 3213,33281633,33%627,64
LTP 3250,83235633,33%1117,56
Pz.Kpfw. 35 (t)2217,00238560,00%1254,67
14TP4117,40332560,00%387,47
T1 HMC291,40162580,00%517,27
Cruiser Mk. I1317,60311580,00%1834,31
T28 Concept 7424,40207520,00%294,08
Ikv 72383,00194450,00%88,42
Sexton II3264,75249450,00%1108,79
Type 89 I-Go/Chi-Ro2143,00195450,00%556,88
Kampfpanzer 07 RH 83339,751478475,00%6062,80
Chi-Ni2139,00273366,67%805,87
Renault NC-31147,67126333,33%0,00
Hotchkiss H352282,67348366,67%1987,78
Pz.Kpfw. II2189,00252366,67%1002,58
Vickers Mk. E Type B2164,67366366,67%860,03
Valentine3323,33337366,67%1284,72
MKA 2464,67792366,67%2650,02
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4367,67563366,67%1063,95
Renault Otsu126,508220,00%3,10
T7 Combat Car 2260,50322250,00%1897,85
Fiat 30001158,0021810,00%767,39

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İstihbarat Subayı
Katıldı: 18/08/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/03/2020
Ayrıldı: 09/05/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 28/09/2018
Ayrıldı: 06/10/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/10/2018
Ayrıldı: 08/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 19/10/2015
Ayrıldı: 24/05/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/04/2015
Ayrıldı: 17/04/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/01/2017
Ayrıldı: 11/04/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 12/08/2019
Ayrıldı: 20/10/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/11/2019
Ayrıldı: 10/02/2020
Rütbe: Er
Katıldı: 21/10/2017
Ayrıldı: 08/12/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/07/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 22/11/2013