Bazı tanklar istatistiklere dahil edilmemiştir.

Pika_DaHippo

clanlogo
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/09/2021

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20913053195
Ortalama Seviye9,020,0010,0010,00
Galibiyetler1356864,88%00,00%2954,72%13569,23%
Yenilgiler715734,22%00,00%2445,28%5729,23%
Berabere1880,90%00,00%00,00%31,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar897342,91%00,00%1528,30%9649,23%
İmha edilen Tanklar389421,8600,001031,944252,18
Yoketme Oranı3,260,002,714,29
Tespit edilen Tanklar381801,8300,00921,743101,59
Verilen Hasar3.109,520,004.430,133.478,50
Düşman üssü işgal puanı73780,3500,0000,001090,56
Üs savunma Puanı282761,3500,00240,452131,09
Deneyim1.151,790,001.166,921.346,03
WN72419,720,002373,575032,43
WN84497,250,004417,064847,70
Toplam
Savaşlar20913
Ortalama Seviye9,02
Galibiyetler1356864,88%
Yenilgiler715734,22%
Berabere1880,90%
Hayatta Kalınan Savaşlar897342,91%
İmha edilen Tanklar389421,86
Yoketme Oranı3,26
Tespit edilen Tanklar381801,83
Verilen Hasar3.109,52
Düşman üssü işgal puanı73780,35
Üs savunma Puanı282761,35
Deneyim1.151,79
WN72419,72
WN84497,25
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar53
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler2954,72%
Yenilgiler2445,28%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1528,30%
İmha edilen Tanklar1031,94
Yoketme Oranı2,71
Tespit edilen Tanklar921,74
Verilen Hasar4.430,13
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı240,45
Deneyim1.166,92
WN72373,57
WN84417,06
Son 30 gün
Savaşlar195
Ortalama Seviye10,00
Galibiyetler13569,23%
Yenilgiler5729,23%
Berabere31,54%
Hayatta Kalınan Savaşlar9649,23%
İmha edilen Tanklar4252,18
Yoketme Oranı4,29
Tespit edilen Tanklar3101,59
Verilen Hasar3.478,50
Düşman üssü işgal puanı1090,56
Üs savunma Puanı2131,09
Deneyim1.346,03
WN75032,43
WN84847,70
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar571000
Galibiyetler43476,01%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12622,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere111,93%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar30553,42%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4480,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,680,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5150,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.902,130,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı5220,9100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1880,3300,0000,0000,00
Deneyim995,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar571
Galibiyetler43476,01%
Yenilgiler12622,07%
Berabere111,93%
Hayatta Kalınan Savaşlar30553,42%
İmha edilen Tanklar4480,78
Yoketme Oranı1,68
Tespit edilen Tanklar5150,90
Verilen Hasar1.902,13
Düşman üssü işgal puanı5220,91
Üs savunma Puanı1880,33
Deneyim995,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar84000
Galibiyetler6577,38%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1821,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,19%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3946,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar650,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1561,8600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.071,870,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2422,8800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3163,7600,0000,0000,00
Deneyim887,850,000,000,00
Toplam
Savaşlar84
Galibiyetler6577,38%
Yenilgiler1821,43%
Berabere11,19%
Hayatta Kalınan Savaşlar3946,43%
İmha edilen Tanklar650,77
Yoketme Oranı1,44
Tespit edilen Tanklar1561,86
Verilen Hasar1.071,87
Düşman üssü işgal puanı2422,88
Üs savunma Puanı3163,76
Deneyim887,85
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3000
Galibiyetler266,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler133,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,6700,0000,0000,00
Verilen Hasar969,330,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim874,330,000,000,00
Toplam
Savaşlar3
Galibiyetler266,67%
Yenilgiler133,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar133,33%
İmha edilen Tanklar20,67
Yoketme Oranı1,00
Tespit edilen Tanklar20,67
Verilen Hasar969,33
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim874,33
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar576000
Galibiyetler39768,92%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler17931,08%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26245,49%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar5330,9300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar5921,0300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.446,770,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1700,3000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı14892,5900,0000,0000,00
Deneyim1.020,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar576
Galibiyetler39768,92%
Yenilgiler17931,08%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar26245,49%
İmha edilen Tanklar5330,93
Yoketme Oranı1,70
Tespit edilen Tanklar5921,03
Verilen Hasar1.446,77
Düşman üssü işgal puanı1700,30
Üs savunma Puanı14892,59
Deneyim1.020,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar7782000
Galibiyetler613978,89%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler158420,35%00,00%00,00%00,00%
Berabere590,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar348844,82%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar64850,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,510,000,000,00
Tespit edilen Tanklar77801,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.312,550,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı57770,7400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı41330,5300,0000,0000,00
Deneyim979,160,000,000,00
Toplam
Savaşlar7782
Galibiyetler613978,89%
Yenilgiler158420,35%
Berabere590,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar348844,82%
İmha edilen Tanklar64850,83
Yoketme Oranı1,51
Tespit edilen Tanklar77801,00
Verilen Hasar1.312,55
Düşman üssü işgal puanı57770,74
Üs savunma Puanı41330,53
Deneyim979,16
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1683000
Galibiyetler104962,33%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler62537,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere90,53%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar60435,89%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar12050,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,120,000,000,00
Tespit edilen Tanklar15090,9000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.816,880,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı12660,7500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı8530,5100,0000,0000,00
Deneyim851,310,000,000,00
Toplam
Savaşlar1683
Galibiyetler104962,33%
Yenilgiler62537,14%
Berabere90,53%
Hayatta Kalınan Savaşlar60435,89%
İmha edilen Tanklar12050,72
Yoketme Oranı1,12
Tespit edilen Tanklar15090,90
Verilen Hasar1.816,88
Düşman üssü işgal puanı12660,75
Üs savunma Puanı8530,51
Deneyim851,31
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (181)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Bat.-Châtillon 25 t103716,901109149965,44%4618,20
T-62A103588,471129106866,76%4778,78
Object 140103458,301094105365,05%4314,09
AMX Chasseur de chars 82036,95112180061,13%3912,45
Leopard 1103510,98104163564,72%4146,56
T110E5103730,10112460765,73%4511,28
M48A5 Patton104015,88112953360,79%5062,60
M46 Patton93665,66135347670,17%5846,56
Spähpanzer Ru 25191859,78108346764,67%4011,30
Object 907 104023,97121646666,52%4679,16
T-5492921,07117745065,33%4736,95
AMX 50 B104106,41110442062,38%4798,00
AMX 13 9091856,85104140763,64%3814,46
Leopard Prototyp A92895,69113834070,00%3972,72
Grille 15104002,02103533964,01%4243,90
TVP T 50/51104003,79112933664,88%4746,76
T4992061,24109330661,44%4195,17
Kanonenjagdpanzer 81862,14102125455,91%3383,65
Object 430U104528,82125524465,98%5946,49
T95/FV4201 Chieftain 104463,26124823562,98%4170,19
Object 41682501,97116722264,41%4515,17
Super Conqueror104206,92117121760,37%5099,43
Object 430 Version II93477,51134221466,82%5290,38
T-54 ltwt.92324,55122721469,16%5003,61
FCM 50 t 81858,87103821360,09%3039,23
WZ-111 model 5A104272,57120119964,82%4668,91
Bat.-Châtillon 25 t AP92758,93110218366,12%4021,18
Type 5 Heavy104165,40124617266,86%4212,97
WZ-13171648,01123717163,74%5291,05
STB-1104105,23112216662,65%4843,10
Progetto M40 mod. 65104028,88106916459,76%4490,11
Type 64 61090,6998515769,43%3415,44
E 5093482,58130114471,53%5064,44
Maus104002,14122114269,01%4729,15
Prototipo Standard B93644,41124213860,87%5138,94
M53/M5592171,5092013256,82%2722,78
Kranvagn104597,08130112667,46%4998,98
E 50 Ausf. M104127,46108012355,28%4713,55
Rheinmetall Skorpion G 82789,48120612362,60%4512,06
WZ-111 model 1-493589,29133612270,49%5014,90
Rhm.-Borsig Waffenträger82459,91107012062,50%3633,60
IS-3A 83018,24143512065,00%4924,51
Aufklärungspanzer Panther 71176,0492211863,56%3252,16
Bat.-Châtillon Bourrasque 83410,91147611565,22%6084,95
E 100104436,56119911468,42%4697,34
M26 Pershing82567,73130711376,11%5249,41
A-4471592,7296911357,52%3537,45
WZ-13282342,45129611270,54%7209,14
M40/M4381674,5189910959,63%2087,00
Lorraine 40 t 82782,64124710864,81%4876,82
Type 4 Heavy93052,13121510764,49%4287,93
IS-5 (Object 730) 81915,8799010457,69%3080,03
AMX 50 10082636,92117510068,00%4155,62
Progetto M35 mod. 46 83077,0214679473,40%6187,22
Object 260 103539,5610389356,99%3573,33
Waffenträger auf Pz. IV92960,1210729167,03%3359,44
Škoda T 56 83749,9915759163,74%5261,16
Chrysler K GF 82656,7913739168,13%4373,65
AMX 30 1er prototype93636,6713119062,22%5280,53
LTTB81491,5611169067,78%3899,19
Škoda T 5093567,8912878868,18%4930,04
Conqueror93794,6313768777,01%5553,48
AMX 13 7571377,6310818366,27%4155,10
T3761326,4710188355,42%5485,08
WZ-111G FT93579,2812218270,73%4225,29
T-1093275,7212097963,29%4499,56
Object 279 early 104537,6412697864,10%4098,56
STA-2 81793,0610717861,54%3109,52
IS-7104421,4912557766,23%5643,83
FV215b 104090,0111467665,79%4330,50
WZ-113G FT103810,3610077660,53%4065,02
IS-4104386,3612527572,00%4623,67
59-166996,609037259,72%3560,73
Object 25792899,2511217161,97%3686,66
E 7593490,9113386873,53%4944,14
T3094045,2513596771,64%6010,17
T2972164,1612276762,69%3915,60
T3282359,4912746774,63%4095,48
M18 Hellcat62018,4911976567,69%5391,49
M41 Walker Bulldog81441,0510896259,68%3652,67
VK 72.01 (K) 104509,2312096165,57%4807,13
Conqueror Gun Carriage101780,506506046,67%1451,53
Strv 103-092600,459765868,97%3178,72
O-Ho82404,7812585862,07%4119,98
AMX 12 t61277,7610405868,97%4686,96
Emil II93238,1811695660,71%4158,47
VK 16.02 Leopard5750,388195660,71%3227,76
VK 28.016896,939015565,45%3645,78
T110E3104265,3311165558,18%4845,75
VK 100.01 (P)82444,4812575468,52%3891,94
Type 6193378,9111555362,26%4657,22
T92 HMC102155,378055160,78%2085,41
O-Ni72090,3813365074,00%4175,80
O-I61420,3410105062,00%3372,02
T-100 LT102856,7811034967,35%4984,29
WZ-12093519,2713144872,92%5713,01
UDES 0382565,4010334852,08%4224,92
Tiger (P)72144,9412904870,83%4549,27
WZ-120-1G FT 82747,7813304669,57%4148,91
11082141,3011194461,36%3151,54
TVP VTU Koncept82156,2612154369,77%4369,20
P.44 Pantera82721,4213244365,12%6151,36
SU-122-44 71504,429214360,47%2458,97
T25/272520,9314014271,43%6829,53
Mäuschen93733,1214154273,81%5345,92
UDES 1693108,8812534175,61%4209,74
Jagdpanther II82831,0512024060,00%5163,19
WZ-111-1G FT82444,0510973961,54%4135,33
AMX M4 mle. 5193684,8213713969,23%5327,42
T2072166,5311953863,16%4505,61
Comet71869,7012033767,57%4748,34
Cromwell61650,7812843672,22%5848,66
T23E3 71554,259143650,00%3463,32
AMX 13 57 71590,3112073666,67%4220,46
Konštrukta T-34/10071890,4611713560,00%4713,06
FV4004 Conway93469,6911903562,86%4844,72
Object 252U Defender 83078,2914173565,71%4730,04
121B 104275,2012143565,71%4851,53
IS-272082,0312523473,53%3800,73
Ikv 65 Alt II61152,947743458,82%3197,59
T54E193794,4713623470,59%5828,23
T 55A 94072,9115163473,53%6304,63
Object 703 Version II 82937,6413483360,61%4425,30
T-34-85M 61801,7312843369,70%4533,95
Type 59 82978,8813803246,88%5686,38
T-34-2G FT72161,4711703268,75%5374,06
Vz. 55105083,3312063050,00%4834,85
Object 780 104327,7011913060,00%4012,49
Udarniy 83245,7315953063,33%3830,60
T-44-100 83014,0714322867,86%5880,22
Emil I82661,6711722751,85%3926,77
Centurion Mk. 7/193453,5912152748,15%4489,16
StuG III Ausf. G51047,588182669,23%3075,69
HWK 1281495,3811472669,23%3637,38
SU-15271757,409472548,00%3550,54
VK 45.02 (P) Ausf. B93236,4012362572,00%3922,85
AMX ELC bis51097,1610942576,00%6353,73
AMX 13 105102250,289512564,00%3519,90
Type 62 71984,5913042259,09%7540,79
Škoda T 2561676,0012162171,43%6055,25
UDES 14 Alt 582821,4513452080,00%5095,61
Type 1 Chi-He4521,426261973,68%2371,39
Pz.Kpfw. II Luchs4603,058421963,16%3065,83
GSOR 1008 82656,7912221968,42%4013,89
E 25 72154,8413221984,21%4832,75
P.43 bis62084,4413801861,11%8105,25
S-5171317,176981838,89%1476,86
Charioteer83176,1112981861,11%5148,07
Type 3 Chi-Nu Kai 5583,615921861,11%1727,60
Tiger I72510,4114571776,47%5771,21
T6751220,659731764,71%4285,95
Ikv 90 Typ B71427,008961662,50%2770,31
WZ-131G FT61643,759851662,50%4401,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51371,1312081573,33%5795,31
VK 30.01 (P)61694,9312771485,71%5013,86
Leo71881,0011571361,54%4789,36
114 SP2 104199,0810031258,33%3777,89
M54 Renegade 83361,2515541283,33%5111,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4860,738561172,73%3940,75
Tetrarch 2417,367251172,73%3525,92
Caernarvon Action X 82114,9111241145,45%3241,50
M4A1 Revalorisé 81931,441199977,78%3107,62
T-345552,75551862,50%1511,76
T110E4104281,141094757,14%5069,55
T57 Heavy Tank104505,331223666,67%4534,42
LT-432 81683,40999560,00%4185,90
Pz.Kpfw. V/IV 51309,6013765100,00%3166,75
Strv m/42-57 Alt A.2 6942,80744560,00%2126,44
113104564,251508475,00%5733,23
Rinoceronte104400,671265366,67%5371,57
Jagdpanzer E 100104465,6712123100,00%3599,37
Object 277105025,6715423100,00%6525,92
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3709,33863366,67%3156,74
Strv 103B105696,5016362100,00%6176,49
SU-130PM 83280,001128250,00%4053,68
M56 Scorpion 73327,501528250,00%5406,56
BT-2243,002861100,00%261,00
CS-63106427,0021891100,00%10377,06
Carro da Combattimento 45 t 105384,0084610,00%3478,88
T26E5 Patriot 8246,0017910,00%0,00
Concept 1B 93973,0018781100,00%4384,19

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 16/09/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 19/01/2021
Ayrıldı: 15/09/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 13/10/2019
Ayrıldı: 29/11/2019
Rütbe: Acemi
Katıldı: 17/08/2020
Ayrıldı: 18/01/2021
Rütbe: Er
Katıldı: 20/10/2018
Ayrıldı: 03/12/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 21/04/2020
Ayrıldı: 15/08/2020
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 20/08/2019
Ayrıldı: 12/10/2019
Rütbe: Savaş Komutanı
Katıldı: 04/12/2018
Ayrıldı: 18/06/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 01/12/2019
Ayrıldı: 19/04/2020
Rütbe: Acemi
Katıldı: 24/08/2018
Ayrıldı: 06/10/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/10/2018
Ayrıldı: 17/10/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 19/06/2019
Ayrıldı: 19/08/2019
Rütbe: Er
Katıldı: 20/08/2018
Ayrıldı: 22/08/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 28/06/2018
Ayrıldı: 19/08/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 14/05/2018
Ayrıldı: 27/06/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 14/08/2017
Ayrıldı: 13/05/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 05/05/2017
Ayrıldı: 13/08/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/05/2017
Ayrıldı: 03/05/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 21/03/2017
Ayrıldı: 29/04/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 27/02/2017
Ayrıldı: 19/03/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 15/02/2017
Ayrıldı: 25/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/02/2017
Ayrıldı: 13/02/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/10/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 10/07/2016
Ayrıldı: 04/10/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 01/10/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 09/09/2016
Ayrıldı: 01/01/1970
Rütbe: Er
Katıldı: 15/05/2016
Ayrıldı: 08/07/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 02/04/2016
Ayrıldı: 14/05/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 14/08/2015
Ayrıldı: 31/03/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/07/2015
Ayrıldı: 12/08/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 11/07/2015
Ayrıldı: 29/07/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 15/05/2015
Ayrıldı: 03/07/2015