cookie_text Daha fazla

Papu_

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar219300101330
Ortalama Seviye7,550,007,807,81
Galibiyetler1119451,04%00,00%5655,45%18556,06%
Yenilgiler1056948,19%00,00%4443,56%13942,12%
Berabere1670,76%00,00%10,99%61,82%
Hayatta Kalınan Savaşlar657429,98%00,00%3332,67%11635,15%
İmha edilen Tanklar179170,8200,001191,184261,29
Yoketme Oranı1,170,001,751,99
Tespit edilen Tanklar242351,1100,001491,484991,51
Verilen Hasar1.088,680,001.546,471.523,94
Düşman üssü işgal puanı219731,0000,001041,031980,60
Üs savunma Puanı131400,6000,00230,231400,42
Deneyim682,760,00856,20869,60
WN71102,980,001502,431577,43
WN81409,060,002161,662256,39
Toplam
Savaşlar21930
Ortalama Seviye7,55
Galibiyetler1119451,04%
Yenilgiler1056948,19%
Berabere1670,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar657429,98%
İmha edilen Tanklar179170,82
Yoketme Oranı1,17
Tespit edilen Tanklar242351,11
Verilen Hasar1.088,68
Düşman üssü işgal puanı219731,00
Üs savunma Puanı131400,60
Deneyim682,76
WN71102,98
WN81409,06
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar101
Ortalama Seviye7,80
Galibiyetler5655,45%
Yenilgiler4443,56%
Berabere10,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar3332,67%
İmha edilen Tanklar1191,18
Yoketme Oranı1,75
Tespit edilen Tanklar1491,48
Verilen Hasar1.546,47
Düşman üssü işgal puanı1041,03
Üs savunma Puanı230,23
Deneyim856,20
WN71502,43
WN82161,66
Son 30 gün
Savaşlar330
Ortalama Seviye7,81
Galibiyetler18556,06%
Yenilgiler13942,12%
Berabere61,82%
Hayatta Kalınan Savaşlar11635,15%
İmha edilen Tanklar4261,29
Yoketme Oranı1,99
Tespit edilen Tanklar4991,51
Verilen Hasar1.523,94
Düşman üssü işgal puanı1980,60
Üs savunma Puanı1400,42
Deneyim869,60
WN71577,43
WN82256,39
Oluşturulduğu tarih: 26/12/2014 14:10
Son Savaş: 16/02/2018 20:30
Son Güncelleme: 17/02/2018 18:45

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler318,75%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1381,25%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar743,75%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar130,8100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,440,000,000,00
Tespit edilen Tanklar90,5600,0000,0000,00
Verilen Hasar2.048,250,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim426,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler318,75%
Yenilgiler1381,25%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar743,75%
İmha edilen Tanklar130,81
Yoketme Oranı1,44
Tespit edilen Tanklar90,56
Verilen Hasar2.048,25
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim426,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar16000
Galibiyetler637,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1062,50%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar531,25%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar60,3800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,550,000,000,00
Tespit edilen Tanklar221,3800,0000,0000,00
Verilen Hasar937,060,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı472,9400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim490,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar16
Galibiyetler637,50%
Yenilgiler1062,50%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar531,25%
İmha edilen Tanklar60,38
Yoketme Oranı0,55
Tespit edilen Tanklar221,38
Verilen Hasar937,06
Düşman üssü işgal puanı472,94
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim490,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar12000
Galibiyetler866,67%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler433,33%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar325,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,780,000,000,00
Tespit edilen Tanklar60,5000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.302,420,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı383,1700,0000,0000,00
Deneyim1.021,420,000,000,00
Toplam
Savaşlar12
Galibiyetler866,67%
Yenilgiler433,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar325,00%
İmha edilen Tanklar70,58
Yoketme Oranı0,78
Tespit edilen Tanklar60,50
Verilen Hasar1.302,42
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı383,17
Deneyim1.021,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar720000
Galibiyetler34247,50%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler36350,42%00,00%00,00%00,00%
Berabere152,08%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar27137,64%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar4970,6900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,110,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6680,9300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.032,290,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10721,4900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı12031,6700,0000,0000,00
Deneyim617,870,000,000,00
Toplam
Savaşlar720
Galibiyetler34247,50%
Yenilgiler36350,42%
Berabere152,08%
Hayatta Kalınan Savaşlar27137,64%
İmha edilen Tanklar4970,69
Yoketme Oranı1,11
Tespit edilen Tanklar6680,93
Verilen Hasar1.032,29
Düşman üssü işgal puanı10721,49
Üs savunma Puanı12031,67
Deneyim617,87
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar282000
Galibiyetler14451,06%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13748,58%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,35%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar9433,33%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1630,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,870,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2240,7900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.834,340,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4401,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4921,7400,0000,0000,00
Deneyim782,460,000,000,00
Toplam
Savaşlar282
Galibiyetler14451,06%
Yenilgiler13748,58%
Berabere10,35%
Hayatta Kalınan Savaşlar9433,33%
İmha edilen Tanklar1630,58
Yoketme Oranı0,87
Tespit edilen Tanklar2240,79
Verilen Hasar1.834,34
Düşman üssü işgal puanı4401,56
Üs savunma Puanı4921,74
Deneyim782,46
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (186)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
FCM 50 t 81199,84764101451,87%1460,04
T34 8917,29609101348,77%932,86
Panzer 58 Mutz 81220,3680297551,69%1632,93
Rheinmetall Skorpion G 81556,6079869853,30%1689,39
Type 64 6578,3365760652,64%1496,62
M46 Patton KR 81300,3283048050,83%1794,64
T-5491219,9172746551,61%1191,69
STA-2 81285,2980445248,01%1669,07
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8954,2362843745,31%951,58
leKpz M 41 90 mm GF 8920,7871442849,07%1621,57
Cromwell B 6768,5769041850,48%1462,96
Spähpanzer Ru 25191110,8679341253,40%1912,56
T-62A101898,5972138943,70%1532,53
T-54 first prototype 81165,3780937754,64%1525,29
Leopard 1102063,3577435750,42%1884,47
TVP T 50/51102011,0575531750,79%1630,04
Leopard Prototyp A91779,3781031252,88%1937,60
T26E5 Patriot 81349,5094127056,30%1730,48
M4A1 Revalorisé 81402,5379326548,68%1545,30
Object 140101879,9977426250,38%1540,92
T-34-3 81323,7881625850,00%1898,87
T-448694,9062124052,92%862,40
Object 252U Defender 81682,2295523762,45%1886,19
Škoda T 5091691,7073823446,15%1431,24
Jagdpanther II81328,4869923450,85%1362,90
VK 45.02 (P) Ausf. A8792,0957523347,64%723,23
E 7591339,8871022948,47%1089,09
Tiger II8842,4558322147,51%786,04
T-34-85 Rudy 61002,1982621962,56%2072,67
Konštrukta T-34/1007801,1563021052,86%1196,61
VK 45.02 (P) Ausf. B91533,1873121044,76%1383,11
Tiger (P)7732,4260220549,27%840,59
G.W. Panther7726,0647320251,98%803,80
T-34-856461,5950420055,50%802,07
E 100101736,5168719844,44%1251,90
TVP VTU Koncept8944,5862919749,24%1161,32
M10391676,8878519551,79%1680,74
T-1091813,7385518657,53%1881,37
AMX 50 10081284,4972618547,57%1444,62
Centurion Mk. I81175,4481518153,59%1675,04
105 leFH18B2 5560,4149618053,89%1151,17
AMX 13 9091000,9368918046,11%1510,93
Centurion Mk. 7/191800,0783617450,57%1970,91
Jagdtiger91772,8678617356,65%1548,32
IS-381350,6875316646,99%1487,38
WZ-13281061,0879116353,37%2026,74
T-437557,8154416247,53%730,28
M18 Hellcat6838,2965116256,79%1618,43
WZ-132A91259,1271516149,07%1634,03
SU-122-44 71050,6164516049,38%1351,74
Strv m/42-57 Alt A.2 6869,3069314958,39%1695,35
Panther II81224,1674114757,82%1677,02
VK 30.01 (P)6256,8839214348,25%281,22
M56 Scorpion 71113,7773014055,00%1746,61
Leo71000,4472213152,67%1629,23
Jagdpanther7780,7355612849,22%919,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5217,4833312247,54%404,55
AMX 12 t6216,0540012040,83%317,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4151,9621211447,37%210,94
T25/271040,0668611455,26%1511,90
IS71080,7273311056,36%1487,89
T-345208,5230910944,95%375,49
Hummel6536,2443110948,62%702,49
AMX 13 757541,7061010947,71%993,87
Tiger I7679,8958910751,40%785,79
T2971303,7585710659,43%1852,23
IS-7101963,6177910451,92%1712,67
Spähpanzer SP I C7911,7874010445,19%1762,56
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.490,7120410340,78%98,66
Jagdpanzer E 100101998,3873810352,43%1520,69
T3281531,7486610251,96%1938,35
StuG III Ausf. G5269,853249746,39%440,93
Škoda T 256673,275839745,36%1296,84
WZ-1317781,657639754,64%1593,31
AMX M4 mle. 4571021,936479544,21%1446,96
G.W. Tiger (P)8842,774999543,16%888,49
T25 Pilot Number 1 81190,588019549,47%1409,89
Maus102120,538689261,96%1726,51
Bat.-Châtillon 12 t8938,516549047,78%1667,14
Grille5279,763188656,98%522,42
Jagdpanzer IV6494,994368547,06%784,53
Comet71102,228398353,01%2059,11
Type T-345589,895558156,79%1976,80
Matilda Black Prince 5334,594038155,56%775,38
Škoda T 245415,544188043,75%1161,05
ARL 446732,966167956,96%1426,20
Panther71005,647817553,33%1600,83
Strv 746944,557137451,35%2043,34
Emil I81125,906957241,67%951,21
59-166460,576417254,17%1312,75
BDR G1 B5506,244267240,28%846,81
Pz.Sfl. IVb4253,032827150,70%701,55
E 5091988,619157057,14%2148,43
Type 4 Chi-To6871,386416555,38%1811,75
AMX ELC bis5168,113586349,21%355,10
Panther/M10 71256,338566347,62%2491,84
KV-137550,395426241,94%687,53
Cromwell6897,467825660,71%2134,45
A-20467,652175444,44%47,59
Type 3 Chi-Nu5465,864454951,02%1372,93
T1 Heavy Tank5476,614924948,98%920,89
M66826,286574761,70%1672,48
Wespe385,051314450,00%152,69
VK 16.02 Leopard5261,794834344,19%805,22
A-436800,987234254,76%1782,87
AT 25575,745313948,72%1473,96
Pz.Kpfw. 38 (t)384,891543852,63%165,76
VK 28.016417,796033863,16%1259,65
Strv m/425460,574903751,35%1237,55
VK 30.02 (M)6749,326553745,95%1350,14
M10 Wolverine5658,146433675,00%2019,86
AMX 40464,112543565,71%245,18
Alecto4199,002783548,57%394,79
T28 Prototype81448,417273444,12%1695,51
Crusader5435,064603253,13%1287,79
IS-271501,818993259,38%2406,66
BT-7380,801793030,00%139,86
ST vz. 394231,633393053,33%703,81
Type 5 Chi-Ri7778,866712962,07%1178,36
A-4471006,287522955,17%1767,21
Valentine AT3173,922292646,15%394,80
M5A1 Stuart4262,283692544,00%903,02
Type 586823,096572347,83%1626,46
Type 1 Chi-He4262,293512152,38%888,69
T110E5102183,059162161,90%1913,66
Heavy Tank No. VI 6781,766732166,67%1441,77
T28 Concept 71090,297542161,90%1423,37
Centurion Action X102036,608042050,00%1824,35
T404517,254712050,00%1511,50
B14460,685951963,16%2281,47
M3 Lee4186,373401973,68%703,92
Pz.Kpfw. II Luchs4252,005931872,22%1156,47
Covenanter4264,284331850,00%1108,81
Pz.Kpfw. 35 (t)240,271111546,67%51,93
T-28E with F-30 4681,076811573,33%2231,11
Type 2597 Chi-Ha3154,072431442,86%363,29
LT vz. 383145,543291353,85%581,18
M2 Medium Tank3180,463051346,15%628,66
BT-2254,551651154,55%147,64
AMX 38385,362961154,55%265,49
T56 GMC3162,452231136,36%329,46
Pz.Kpfw. II Ausf. D 224,90721010,00%0,00
D23137,00320966,67%577,65
Hotchkiss H35247,78136933,33%0,00
Type 97 Chi-Ha3247,67398955,56%924,94
Tetrarch 2197,11348944,44%1000,83
Vickers Medium Mk. II279,25101850,00%221,05
StuG IV 5241,88333862,50%548,15
Leichttraktor134,29148742,86%16,80
T2 Medium Tank2151,71325771,43%802,89
Cruiser Mk. IV3137,86316757,14%451,59
Universal Carrier 2-pdr2139,71234742,86%435,58
Vickers Mk. E Type B2150,17262666,67%719,32
T-26213,6780633,33%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E3182,50289616,67%664,17
T3 HMC224,50216683,33%261,00
AT 86469,83453633,33%570,72
G.Pz. Mk. VI (e)278,00128683,33%520,06
Renault FT167,60131520,00%157,35
Pz.Kpfw. II238,6013650,00%0,00
Ikv 723247,00283540,00%603,88
Vickers Medium Mk. I160,00122450,00%154,02
Chi-Ni2170,25331475,00%998,44
Renault Otsu128,00114333,33%0,00
T1 HMC284,33166366,67%451,04
MS-1115,67166366,67%227,41
Sexton II3136,00203333,33%327,85
Durchbruchswagen 24278,675253100,00%957,40
43 M. Toldi III 3123,673353100,00%717,85
LT vz. 352251,505642100,00%1996,75
T1 Cunningham192,50225250,00%439,45
Lago4237,50346250,00%749,40
Renault NC-31132,00154250,00%88,18
D1284,004912100,00%445,92
Cruiser Mk. III213,0090250,00%82,45
Loyd Gun Carriage2145,50384250,00%873,89
Pz.Kpfw. I218,002922100,00%264,10
Kolohousenka136,001981100,00%261,00
Strv fm/211276,005631100,00%2173,01
Strv m/382120,004131100,00%611,83
Strv m/40L3209,004231100,00%984,84
Pvlvv fm/422147,004311100,00%831,46
Birch Gun4177,0018010,00%343,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C30,001861100,00%261,00
T-45 20,005910,00%0,00
Light Mk. VIC 20,001161100,00%261,00

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 17/10/2017
Ayrıldı: 16/01/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 07/09/2017
Ayrıldı: 15/10/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 11/02/2017
Ayrıldı: 05/09/2017