Nicohlav

clanlogo
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 14/10/2018

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar22634000
Ortalama Seviye6,610,000,000,00
Galibiyetler1195652,82%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1050346,40%00,00%00,00%00,00%
Berabere1750,77%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar582625,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar205550,9100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,220,000,000,00
Tespit edilen Tanklar276931,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar976,970,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı298381,3200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı122570,5400,0000,0000,00
Deneyim588,620,000,000,00
WN71225,360,000,000,00
WN81506,600,000,000,00
Toplam
Savaşlar22634
Ortalama Seviye6,61
Galibiyetler1195652,82%
Yenilgiler1050346,40%
Berabere1750,77%
Hayatta Kalınan Savaşlar582625,74%
İmha edilen Tanklar205550,91
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar276931,22
Verilen Hasar976,97
Düşman üssü işgal puanı298381,32
Üs savunma Puanı122570,54
Deneyim588,62
WN71225,36
WN81506,60
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar369000
Galibiyetler21859,08%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler13937,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere123,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15742,55%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2160,5900,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,020,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3260,8800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.741,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2520,6800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı5701,5400,0000,0000,00
Deneyim878,710,000,000,00
Toplam
Savaşlar369
Galibiyetler21859,08%
Yenilgiler13937,67%
Berabere123,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar15742,55%
İmha edilen Tanklar2160,59
Yoketme Oranı1,02
Tespit edilen Tanklar3260,88
Verilen Hasar1.741,67
Düşman üssü işgal puanı2520,68
Üs savunma Puanı5701,54
Deneyim878,71
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar23000
Galibiyetler939,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1252,17%00,00%00,00%00,00%
Berabere28,70%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar730,43%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar120,5200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,750,000,000,00
Tespit edilen Tanklar190,8300,0000,0000,00
Verilen Hasar893,480,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı90,3900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim479,130,000,000,00
Toplam
Savaşlar23
Galibiyetler939,13%
Yenilgiler1252,17%
Berabere28,70%
Hayatta Kalınan Savaşlar730,43%
İmha edilen Tanklar120,52
Yoketme Oranı0,75
Tespit edilen Tanklar190,83
Verilen Hasar893,48
Düşman üssü işgal puanı90,39
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim479,13
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar52000
Galibiyetler2446,15%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler2853,85%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1732,69%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar440,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,260,000,000,00
Tespit edilen Tanklar480,9200,0000,0000,00
Verilen Hasar808,270,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı450,8700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı360,6900,0000,0000,00
Deneyim512,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar52
Galibiyetler2446,15%
Yenilgiler2853,85%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1732,69%
İmha edilen Tanklar440,85
Yoketme Oranı1,26
Tespit edilen Tanklar480,92
Verilen Hasar808,27
Düşman üssü işgal puanı450,87
Üs savunma Puanı360,69
Deneyim512,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar13000
Galibiyetler430,77%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler969,23%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar215,38%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar161,2300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,450,000,000,00
Tespit edilen Tanklar100,7700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.159,080,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı614,6900,0000,0000,00
Deneyim350,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar13
Galibiyetler430,77%
Yenilgiler969,23%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar215,38%
İmha edilen Tanklar161,23
Yoketme Oranı1,45
Tespit edilen Tanklar100,77
Verilen Hasar1.159,08
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı614,69
Deneyim350,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar127000
Galibiyetler7256,69%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4938,58%00,00%00,00%00,00%
Berabere64,72%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5240,94%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1070,8400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1070,8400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.340,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı980,7700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3082,4300,0000,0000,00
Deneyim727,540,000,000,00
Toplam
Savaşlar127
Galibiyetler7256,69%
Yenilgiler4938,58%
Berabere64,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar5240,94%
İmha edilen Tanklar1070,84
Yoketme Oranı1,43
Tespit edilen Tanklar1070,84
Verilen Hasar1.340,80
Düşman üssü işgal puanı980,77
Üs savunma Puanı3082,43
Deneyim727,54
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1320000
Galibiyetler74156,14%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler55441,97%00,00%00,00%00,00%
Berabere251,89%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar45134,17%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar8230,6200,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,950,000,000,00
Tespit edilen Tanklar12610,9600,0000,0000,00
Verilen Hasar1.122,220,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı16361,2400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı12440,9400,0000,0000,00
Deneyim647,630,000,000,00
Toplam
Savaşlar1320
Galibiyetler74156,14%
Yenilgiler55441,97%
Berabere251,89%
Hayatta Kalınan Savaşlar45134,17%
İmha edilen Tanklar8230,62
Yoketme Oranı0,95
Tespit edilen Tanklar12610,96
Verilen Hasar1.122,22
Düşman üssü işgal puanı16361,24
Üs savunma Puanı12440,94
Deneyim647,63
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar453000
Galibiyetler23652,10%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler21246,80%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,10%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar14431,79%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2640,5800,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,850,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4260,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar1.465,980,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı2630,5800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3450,7600,0000,0000,00
Deneyim723,360,000,000,00
Toplam
Savaşlar453
Galibiyetler23652,10%
Yenilgiler21246,80%
Berabere51,10%
Hayatta Kalınan Savaşlar14431,79%
İmha edilen Tanklar2640,58
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar4260,94
Verilen Hasar1.465,98
Düşman üssü işgal puanı2630,58
Üs savunma Puanı3450,76
Deneyim723,36
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (233)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Matilda4521,18389111257,64%1961,31
KV-8561038,4272698460,57%2300,51
IS-381636,2887577555,48%2163,30
Ferdinand81552,6671968855,96%1791,65
T2971345,0575554955,56%1945,77
Tiger (P)71091,9955751556,12%1581,65
KV-26929,3271548258,09%1974,26
T-34-85M 6812,9263847156,26%1439,38
KV-15767,3360839158,82%2131,18
Maus102120,4387838458,33%1906,57
T3 HMC2299,9039338362,14%1714,12
T-5491216,3873738252,36%1227,01
G.W. Tiger (P)81183,7961636651,09%1480,16
Jagdpanzer E 100102180,3873833351,05%1719,89
VK 45.02 (P) Ausf. A81102,8150932247,20%1219,46
VK 45.02 (P) Ausf. B91364,5472129854,36%1326,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5309,0825126848,88%699,40
AMX 50 10081491,4880026153,26%1871,19
T-1091609,5277426050,77%1538,09
AMX 50 12091454,3666224146,06%1240,61
Jagdtiger91720,5471923946,86%1404,25
T3091483,9264822544,89%1115,23
M10391547,8776522450,45%1510,72
VK 30.01 (P)6533,6431421944,75%901,09
Lorraine 155 mle. 507938,9551721847,71%1068,61
Conqueror91740,5679121153,08%1724,49
G.W. Tiger91625,4870821149,29%1563,00
IS-7101908,9174119845,96%1556,99
AMX 13 909852,2759319447,42%1111,55
AMX 13 F3 AM6932,4760218753,48%1520,34
T28 Prototype81474,1575718452,17%1776,98
Pz.Kpfw. II2250,4036318258,79%1627,01
T3281187,5465718044,44%1342,07
Lorraine 155 mle. 5181088,5368217160,23%1258,10
IS71103,6959716946,75%1576,35
Caernarvon81365,1381416950,30%1685,06
KV-481170,4073716353,99%1474,63
T110E5101769,8178616055,63%1463,74
G.W. Panther71065,9258715950,94%1463,72
T-345331,7627715651,28%813,73
ISU-15281397,7973815657,05%1663,80
Tiger II81449,5883615056,67%1988,32
E 7591945,3088813956,12%2212,62
T-4481184,3482613857,97%1939,76
Churchill VII6601,2336113744,53%1033,84
AMX 12 t6403,4848713748,18%955,15
Centurion Mk. I81157,0072413650,00%1481,19
T-34-856613,5040813345,86%1100,73
T-1506958,3573713256,82%2127,06
Hummel6715,2133212748,82%1027,86
O-Ho81050,2959612647,62%1011,79
T-437912,0673812651,59%1667,23
SU-1006741,1051012252,46%1432,13
Black Prince71001,7461011853,39%1419,93
SU-855364,9426911456,14%789,68
T1 Heavy Tank5529,4738111356,64%1224,03
Type T-345416,0933411151,35%1180,06
Škoda T 256520,1241910948,62%878,91
T-34-171064,9778910757,01%1891,01
T25/27970,2569110651,89%1449,14
SU-15271026,8166510452,88%1575,25
AMX 13 757577,0764610450,96%1069,41
O-I Experimental5592,7244410451,92%1152,58
O-I6775,4054810352,43%1350,64
M446859,1070510353,40%1526,18
SU-100M17918,9759710154,46%1308,54
Crusader 5.5-in. SP7839,9661610159,41%1379,83
KV-371312,3188510059,00%2190,51
Grille5516,572629951,52%1066,20
AMX M4 mle. 4571111,437489952,53%1697,34
Type 5 Chi-Ri71055,397339854,08%1793,70
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4162,192129855,10%512,73
Bat.-Châtillon 12 t8581,245119843,88%748,51
Churchill I5485,583289555,79%1034,65
E 100101916,477429550,53%1486,97
M1271002,906919454,26%1469,52
Type 586795,177359354,84%1947,61
WZ-1328681,255259236,96%891,43
WZ-1317700,046259143,96%1334,02
M66773,744979056,67%1482,80
ARL 446878,486869056,67%1956,81
SU-86677,495769057,78%1014,19
ST-I91501,496729052,22%1372,84
IS-27834,985888851,14%1048,05
FV3046516,114428452,38%788,98
Sturmpanzer II4309,822118360,24%1039,20
O-Ni71152,517628355,42%1602,42
Škoda T 245342,942788146,91%807,19
Cromwell6556,245398047,50%952,63
AT 77915,506488046,25%1082,03
Konštrukta T-34/1007901,207497964,56%1552,38
Tiger I71408,538867455,41%2413,91
Comet71040,687887352,05%2009,08
SU-122A5374,332737343,84%639,11
T376430,524907352,05%998,24
M3 Lee4230,492027241,67%645,72
Bishop5378,852847241,67%700,38
Pz.Sfl. IVc5445,513327251,39%952,89
M4 Sherman5344,603967052,86%767,97
M18 Hellcat6719,995816747,76%1242,72
T-804273,892946654,55%1065,38
ARL V396504,183456533,85%673,34
M36 Jackson6826,475956446,88%1467,25
Type 4 Chi-To6754,256186147,54%1510,85
Ikv 1035307,363195944,07%580,10
MT-256405,224885954,24%1153,55
M10 Wolverine5655,596345870,69%1966,32
AT 86842,746995853,45%1631,22
Strv 746656,255455750,88%1155,16
M24 Chaffee5260,453505650,00%771,50
S35 CA5625,295425666,07%1709,62
M41 HMC5387,363375543,64%439,10
59-166301,915085349,06%654,50
Nashorn6624,644705347,17%938,85
M75307,483575246,15%992,35
T2881082,146034942,86%915,56
Pz.Kpfw. I Ausf. C3203,023004862,50%1057,12
Strv m/425409,493734544,44%965,95
FV215b 101919,736904540,00%1438,34
Valentine AT3270,442424548,89%899,50
A-436630,586274548,89%1213,77
Archer5306,163194544,44%521,50
M5A1 Stuart4145,482344440,91%352,00
VK 30.02 (M)6651,845914351,16%1130,65
Leo7652,415034148,78%877,78
AMX 404197,002574143,90%802,47
Valentine4266,202524136,59%1080,91
AT 25531,985584151,22%1461,75
Somua SAu 404152,392234146,34%227,91
VK 30.01 (D)6501,024814136,59%787,47
Type 3 Chi-Nu5500,335624057,50%1677,00
Leichttraktor1120,032444055,00%591,02
M374307,642623946,15%955,08
VK 16.02 Leopard5214,153963941,03%496,75
SU-54254,712753852,63%506,28
Pz.Kpfw. III/IV5329,033663844,74%805,58
M8A14335,034033852,63%919,10
ST vz. 394194,842613745,95%507,27
VK 30.01 (H)5441,324203743,24%756,45
Pz.Kpfw. 38 (t)3148,461853735,14%330,38
BDR G1 B5770,226493756,76%1991,92
FV2078874,973993745,95%865,03
Birch Gun4259,372853554,29%880,62
A-447832,116113545,71%1182,96
Durchbruchswagen 24234,322333447,06%609,78
AMX ELC bis5270,122583441,18%609,53
Ikv 65 Alt II6456,823223336,36%553,95
Lago4240,782833268,75%891,94
SU-14-17949,754603250,00%1507,70
Renault FT1115,342082958,62%697,61
Pz.Kpfw. 35 (t)2115,281562951,72%489,94
T-284304,173322955,17%968,21
T675346,593542944,83%548,11
Sav m/434230,932472864,29%663,64
Renault UE 573113,681482825,00%134,22
Crusader5316,194352766,67%987,33
25TP KSUST II5384,702422729,63%794,82
Achilles6403,564172759,26%622,25
T-703221,701672725,93%736,22
Type 2597 Chi-Ha3179,421752634,62%472,07
M7 Priest3281,762522548,00%756,71
Sturmpanzer I Bison364,21932450,00%79,48
Vickers Medium Mk. III3154,132082347,83%505,10
Type 95 Heavy4319,433992347,83%1112,67
T404542,655132334,78%1554,45
VK 28.016436,965832352,17%1267,47
P26/404347,362712240,91%1045,56
Ikv 723188,232152263,64%628,32
Sexton II3191,952372152,38%754,47
Type 1 Chi-He4255,003952050,00%817,84
14TP4188,802202045,00%638,78
Covenanter4319,953152055,00%1350,56
Alecto4237,053161957,89%620,74
MS-11172,672121872,22%1125,59
SU-263175,612881861,11%444,19
TVP VTU Koncept8627,293211717,65%509,96
Pz.Kpfw. II Luchs4318,534801752,94%1149,40
Pz.Kpfw. III Ausf. J4317,694921675,00%1385,20
Pz.Kpfw. III Ausf. E3175,562401650,00%730,07
Vickers Medium Mk. II2118,271481553,33%491,62
Centurion Mk. 7/191196,606931560,00%1159,82
M3G FT3227,672551546,67%577,11
T-463296,072571464,29%1619,86
AMX 50 B101262,796341450,00%727,88
Marder II3372,794511464,29%1410,36
Marder 38T4544,075651457,14%1515,66
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4192,541291330,77%257,38
SU-76G FT4221,082661338,46%274,73
Type 91 Heavy3113,422131250,00%261,47
M2 Medium Tank3111,581781266,67%441,14
T56 GMC3223,333071258,33%673,08
T110E4101800,366401145,45%1058,89
AMX 383277,802921060,00%1714,42
T-602127,601751050,00%529,30
LT vz. 383201,11378955,56%919,98
Strv m/40L3223,88314862,50%878,43
P.435193,13187837,50%231,29
Cruiser Mk. II3174,25243875,00%774,01
Cruiser Mk. III2233,25220862,50%1236,06
Type 97 Chi-Ha3415,86583771,43%2242,44
G.W. E 100101963,43573742,86%1483,01
M4A3E2 Sherman Jumbo6353,00306742,86%460,87
Sturer Emil7539,29289728,57%404,65
Cruiser Mk. I2182,50252666,67%924,57
Cruiser Mk. IV3190,50305666,67%779,77
Object 140101199,00480633,33%605,25
LT vz. 35247,6098520,00%0,00
M5 Stuart4124,80311540,00%254,61
T-26G FT2148,00222540,00%415,30
Bat.-Châtillon 155 5591111,406765100,00%1084,18
D23116,25174425,00%230,67
B14280,2523440,00%849,95
Panther7521,00302425,00%449,33
Pvlvv fm/42220,50104425,00%0,00
SU-182216,75260425,00%1253,53
60G FT5619,25584475,00%1571,69
Vickers Medium Mk. I1140,33206366,67%904,67
Chi-Ni2319,67302333,33%2107,03
Strv m/382143,67417366,67%832,47
T1 Cunningham1146,679630,00%717,75
Renault Otsu1225,33439366,67%2007,50
Vickers Mk. E Type B2204,67210366,67%1126,45
T2 Medium Tank2166,67228366,67%884,84
Universal Carrier 2-pdr269,333630,00%40,01
Super Conqueror101275,678773100,00%792,93
Kolohousenka171,001602100,00%433,36
Renault NC-31111,501020,00%0,00
T-262230,503582100,00%1567,45
T-50-2 6559,0028720,00%1154,54
T28 Concept 7400,50305250,00%328,65
T-34-28154,0017410,00%0,00
WZ-131G FT6452,0012310,00%496,89
L-60 2425,0047010,00%3382,75

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 14/10/2018
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 26/10/2017
Ayrıldı: 17/07/2018
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 03/12/2016
Ayrıldı: 24/10/2017
Rütbe: İhtiyat
Katıldı: 04/02/2015
Ayrıldı: 13/10/2015
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 31/08/2014
Ayrıldı: 01/02/2015
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close