Brusek73

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar5644311160456
Ortalama Seviye7,778,368,828,66
Galibiyetler2925251,83%436,36%8251,25%23050,44%
Yenilgiler2665247,22%763,64%7848,75%22449,12%
Berabere5390,95%00,00%00,00%20,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar1586428,11%00,00%3723,13%10923,90%
İmha edilen Tanklar556230,9980,731340,843980,87
Yoketme Oranı1,370,731,091,15
Tespit edilen Tanklar622421,10111,001570,984921,08
Verilen Hasar1.421,121.360,551.526,151.484,46
Düşman üssü işgal puanı317950,5600,00230,141100,24
Üs savunma Puanı336800,6000,00830,521260,28
Deneyim684,11635,18730,49727,50
WN71304,92801,921120,611115,44
WN81766,101178,821409,621414,89
Toplam
Savaşlar56443
Ortalama Seviye7,77
Galibiyetler2925251,83%
Yenilgiler2665247,22%
Berabere5390,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar1586428,11%
İmha edilen Tanklar556230,99
Yoketme Oranı1,37
Tespit edilen Tanklar622421,10
Verilen Hasar1.421,12
Düşman üssü işgal puanı317950,56
Üs savunma Puanı336800,60
Deneyim684,11
WN71304,92
WN81766,10
Son 24 saat
Savaşlar11
Ortalama Seviye8,36
Galibiyetler436,36%
Yenilgiler763,64%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar80,73
Yoketme Oranı0,73
Tespit edilen Tanklar111,00
Verilen Hasar1.360,55
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim635,18
WN7801,92
WN81178,82
Son 7 gün
Savaşlar160
Ortalama Seviye8,82
Galibiyetler8251,25%
Yenilgiler7848,75%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3723,13%
İmha edilen Tanklar1340,84
Yoketme Oranı1,09
Tespit edilen Tanklar1570,98
Verilen Hasar1.526,15
Düşman üssü işgal puanı230,14
Üs savunma Puanı830,52
Deneyim730,49
WN71120,61
WN81409,62
Son 30 gün
Savaşlar456
Ortalama Seviye8,66
Galibiyetler23050,44%
Yenilgiler22449,12%
Berabere20,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar10923,90%
İmha edilen Tanklar3980,87
Yoketme Oranı1,15
Tespit edilen Tanklar4921,08
Verilen Hasar1.484,46
Düşman üssü işgal puanı1100,24
Üs savunma Puanı1260,28
Deneyim727,50
WN71115,44
WN81414,89
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar105000
Galibiyetler5451,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere98,57%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4845,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar800,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar890,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.936,990,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3283,1200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1131,0800,0000,0000,00
Deneyim692,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar105
Galibiyetler5451,43%
Yenilgiler4240,00%
Berabere98,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar4845,71%
İmha edilen Tanklar800,76
Yoketme Oranı1,40
Tespit edilen Tanklar890,85
Verilen Hasar1.936,99
Düşman üssü işgal puanı3283,12
Üs savunma Puanı1131,08
Deneyim692,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler450,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler450,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar337,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar91,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.779,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim722,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler450,00%
Yenilgiler450,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar337,50%
İmha edilen Tanklar70,88
Yoketme Oranı1,40
Tespit edilen Tanklar91,13
Verilen Hasar1.779,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim722,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21000
Galibiyetler942,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1257,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar628,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar231,1000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar452,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar661,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1105,2400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim421,290,000,000,00
Toplam
Savaşlar21
Galibiyetler942,86%
Yenilgiler1257,14%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar628,57%
İmha edilen Tanklar231,10
Yoketme Oranı1,53
Tespit edilen Tanklar452,14
Verilen Hasar661,24
Düşman üssü işgal puanı1105,24
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim421,29
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar175000
Galibiyetler10962,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6235,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,29%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7442,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1610,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1600,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar794,140,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3401,9400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4902,8000,0000,0000,00
Deneyim556,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar175
Galibiyetler10962,29%
Yenilgiler6235,43%
Berabere42,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar7442,29%
İmha edilen Tanklar1610,92
Yoketme Oranı1,59
Tespit edilen Tanklar1600,91
Verilen Hasar794,14
Düşman üssü işgal puanı3401,94
Üs savunma Puanı4902,80
Deneyim556,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar356000
Galibiyetler19153,65%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15744,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere82,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15744,10%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2950,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,480,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3040,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.384,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8242,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10372,9100,0000,0000,00
Deneyim744,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar356
Galibiyetler19153,65%
Yenilgiler15744,10%
Berabere82,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar15744,10%
İmha edilen Tanklar2950,83
Yoketme Oranı1,48
Tespit edilen Tanklar3040,85
Verilen Hasar1.384,49
Düşman üssü işgal puanı8242,31
Üs savunma Puanı10372,91
Deneyim744,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar293000
Galibiyetler17559,73%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11338,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,71%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13546,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2830,9700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,790,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2840,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.425,730,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4891,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1900,6500,0000,0000,00
Deneyim755,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar293
Galibiyetler17559,73%
Yenilgiler11338,57%
Berabere51,71%
Hayatta Kalınan Savaşlar13546,08%
İmha edilen Tanklar2830,97
Yoketme Oranı1,79
Tespit edilen Tanklar2840,97
Verilen Hasar1.425,73
Düşman üssü işgal puanı4891,67
Üs savunma Puanı1900,65
Deneyim755,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler1470,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler630,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1470,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar251,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı4,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.973,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim636,050,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler1470,00%
Yenilgiler630,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1470,00%
İmha edilen Tanklar251,25
Yoketme Oranı4,17
Tespit edilen Tanklar160,80
Verilen Hasar1.973,80
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim636,05
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (320)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Object 140102867,93927308955,91%2948,30
M18 Hellcat6851,95579260753,78%1767,32
Löwe 81505,82896149353,65%1905,46
T26E4 SuperPershing 81188,32715139952,47%1644,16
Tiger I7916,88564120450,91%1183,13
Rheinmetall Skorpion G 81499,69768119552,55%1603,73
E 50 Ausf. M103394,21102595960,79%3660,15
IS-7102024,3573993749,63%1712,71
T34 81319,0075886952,13%1622,47
Pz.Kpfw. T 25 5533,4653986851,96%1564,09
Grille 15101967,4864685648,83%1394,07
T110E5102190,2771484148,63%1925,33
WZ-120-1G FT 81523,8183581552,27%1653,54
E 100102325,5776374850,13%1975,22
M53/M5591427,3653372152,01%1452,21
SU-263331,4322170550,92%1014,96
IS-381281,5870768751,67%1514,56
T-1091568,2171065646,80%1505,40
M41 Walker Bulldog8851,7169262953,74%1701,13
E 7591383,7769053649,81%1283,52
IS7642,7147653244,55%685,23
T-5491397,5066049949,50%1514,07
T1 Heavy Tank5588,9955849852,61%1461,57
T-34-856844,2759348656,38%1941,66
KV-856739,6748747746,75%1271,32
Caernarvon81242,7370847349,26%1489,07
T3281296,6070145947,71%1623,45
T92 HMC101536,5259545645,83%1263,55
Churchill III 5610,8572643652,06%1563,38
WZ-13281133,2667243149,19%2080,73
Tortoise91549,8069643047,44%1275,76
Strv 103B102171,4968542648,12%1473,99
Object 70492026,4969442149,17%1708,08
Jagdpanzer E 100101793,3462040348,39%1266,87
Lorraine 40 t 81719,1586140253,73%2102,72
Conqueror91739,8579537251,34%1731,92
AMX 13 105102883,4293836059,17%3944,08
E 5092555,70104535461,30%3042,14
ISU-15281192,4357034341,98%1164,01
T57 Heavy Tank102291,6280932250,00%1903,86
AMX M4 mle. 49 81238,4980632154,52%1498,09
M40/M4381079,5941731446,82%1057,98
ST-I91583,2471231446,50%1470,99
Jagdpanther II81267,0762430246,69%1264,88
AMX Chasseur de chars 81150,5176929351,19%1549,37
Jagdtiger91521,3949729245,21%1190,44
Super Conqueror103276,00104628862,85%3095,32
FV215b 101817,1964128744,25%1427,95
Waffenträger auf Pz. IV91526,8258928345,58%1173,69
WZ-111 model 5A103601,05100127856,12%3355,23
Type 4 Heavy91728,9881827453,65%1796,71
M10391618,2375927451,46%1610,18
AT 1581341,5570227349,45%1575,84
T675960,9465327360,81%3267,09
E 25 71367,3484427257,35%2341,45
M66540,1244325850,39%828,74
M4A1 Revalorisé 81524,2785325654,30%1983,24
T-448906,2758825243,25%1127,44
Caernarvon Action X 81478,4390825255,56%2030,85
112 81375,2587325251,59%1663,71
AMX 13 9091848,2291925156,57%3470,00
Strv m/42-57 Alt A.2 6707,1456525144,22%1216,87
AMX ELC bis5330,6737524643,50%1018,12
T-284203,1122724541,63%469,20
Churchill I5252,5323124141,49%278,21
Waffenträger auf E 100101893,6061624048,33%1232,31
SU-1527778,1650623748,95%1088,22
Tiger II81033,1261023549,36%1123,27
IS-4102060,8379622453,57%1866,62
FV3046565,9445222348,88%909,71
XM551 Sheridan102936,50100622166,97%4604,99
KV-481102,4061922056,36%1395,71
T26E5 Patriot 81762,34106621760,37%2635,25
M127878,0850021649,07%1170,91
G.W. Panther7719,3645521549,30%800,20
T4991883,0894121356,81%3689,90
Strv 103-091562,2475720860,10%1395,11
FV4004 Conway91705,9274320755,07%1609,35
Emil I81493,5585820659,71%1875,54
STG Guard 81790,2389820655,34%2471,20
T297815,8448619750,76%880,25
T54E191686,9077119546,15%1634,23
T28 Prototype81220,0862419244,79%1195,32
T25 Pilot Number 1 81664,0498219255,21%2548,54
Maus102336,9187018755,61%2084,06
WZ-132A91889,9192118257,14%3230,14
Emil II91837,5585618056,67%1798,84
Type 5 Heavy102419,4286518055,56%1809,04
Rhm.-Borsig Waffenträger81529,5466818044,44%1558,71
AT 771121,6067117850,56%1531,56
Churchill VII6363,2635917753,67%518,49
Jagdpanzer IV6545,8631117443,10%834,34
SU-85B4392,8436417449,43%1022,39
Object 26391711,4978116856,55%1500,15
M48A5 Patton103534,60102616759,88%3838,13
Mäuschen91702,7575516749,10%1432,88
StuG III Ausf. G5362,6831216449,39%730,71
KV-15551,2548416251,23%1222,88
O-Ni71154,8056715954,09%1602,11
AMX 50 12091995,3676015645,51%1871,30
Type T-345412,9840015547,74%1138,56
FV4005 Stage II101982,0265915543,23%1315,11
TVP T 50/51103011,4492315454,55%2964,63
Jagdpanther71112,7964015450,00%1597,84
VK 100.01 (P)81222,1081215457,79%1338,28
Type 64 6803,2773115450,65%2075,10
WZ-1317823,7666315355,56%1680,85
Object 25792097,0894315358,82%2173,94
MS-11137,7919215249,34%721,76
STA-2 81234,6279215148,34%1694,68
Leo7991,5269115050,67%1684,59
FV215b (183) 101471,7856415039,33%870,91
UDES 0381245,4666214948,32%1266,78
O-Ho81115,9964714948,99%1215,75
Konštrukta T-34/1007739,2950214647,26%1050,35
T14 5533,0960113948,20%1207,71
Progetto M35 mod. 46 81383,8579113851,45%1559,67
SU-10181162,3866513750,36%1241,50
Škoda T 5093009,72113813464,93%3657,18
Object 260 102400,0583213450,75%2010,45
P.44 Pantera81192,2373213354,89%1416,08
Grille5485,0731713345,11%1020,91
WZ-111 model 1-492180,4285113148,85%2348,08
T25/27657,8948013153,44%810,92
AMX 50 10081371,3472212455,65%1618,10
Primo Victoria 81230,3181812352,03%1703,15
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4319,9930012148,76%885,49
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81471,7493512056,67%1969,67
M446661,4146411756,41%1203,42
Panther7750,9651711643,97%1043,60
SU-855409,0735511555,65%983,93
T-54 first prototype 81688,50102111461,40%2611,33
M46 Patton93130,40116711363,72%4228,76
Panther II8957,5168311156,76%1222,77
Kranvagn102419,7388210960,55%2227,96
Black Prince71047,1865310957,80%1712,17
SU-1006618,0841910943,12%996,65
11081385,6978210850,93%1729,13
T376789,6471510756,07%2452,08
T71 DA7838,5972610656,60%1740,86
50TP prototyp 81447,0588210560,95%1657,36
AMX M4 mle. 457754,7440310547,62%917,49
AT 86586,0452010149,50%977,19
SU-122-44 7870,0055410142,57%966,43
53TP Markowskiego81401,517989953,54%1599,61
T 55A 92410,2810739964,65%2934,39
T110E4102272,177319848,98%1622,49
O-I6799,265679753,61%1470,95
KV-26690,825879660,42%1314,99
Challenger71181,667299555,79%1662,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5268,283869558,95%682,28
VK 36.01 (H)6364,243749442,55%423,63
Covenanter467,301539450,00%98,00
Hummel6748,983889338,71%1004,21
M3 Lee4190,531949343,01%483,23
50TP Tyszkiewicza91868,828799360,22%1725,87
T-437847,026789360,22%1568,78
T216347,024059344,09%757,67
IS-M81179,967109250,00%1286,43
Sturer Emil7926,965469145,05%1349,12
T6981046,316429147,25%1205,23
AMX 13 757737,017169051,11%1575,11
T9592100,658648856,82%1952,42
Nashorn6643,014958854,55%1058,28
FV217 Badger101771,376198636,05%1085,31
Škoda T 256596,935018556,47%1188,90
T-345275,343078346,99%615,95
Object 70591717,607728350,60%1493,43
KV-371080,066988251,22%1579,97
AMX 12 t6322,305298160,49%851,02
VK 30.01 (P)61228,798408155,56%2989,54
T-1506753,116267950,63%1388,27
StuG III Ausf. B4391,213917851,28%1194,36
Pz.Sfl. IVc5410,493687750,65%843,96
59-Patton 81399,128607754,55%2126,99
M26 Pershing81803,789797659,21%2702,63
Charioteer81343,767697656,58%1470,85
T3 HMC2218,522637557,33%1091,52
Cromwell61012,808147455,41%2487,16
A-204113,472307445,95%263,79
Strv 746792,896777354,79%1665,31
Object 277102868,088967352,05%2704,94
T-34-3 81363,868627357,53%1972,22
P.43 ter7927,016466851,47%1352,86
M24 Chaffee5844,768926872,06%4464,44
T2881587,678946761,19%1974,11
M41 HMC5416,983556650,00%560,41
BT-22123,632476453,13%576,34
Pz.Kpfw. 38 (t)3230,733166451,56%876,71
ARL 446674,194055933,90%1042,80
Ikv 90 Typ B71102,887125853,45%1714,58
Type 586563,485405856,90%1095,57
Object 705A102178,987315834,48%1548,62
FV4202 81301,758705657,14%2067,57
Bishop5675,285605459,26%1995,91
LT-432 81280,487725446,30%2074,86
Matilda433,641205356,60%149,40
Sturmpanzer II4247,721755350,94%693,96
SU-100M171640,179705255,77%2876,31
T1 Cunningham1113,062605158,82%668,67
G.W. Tiger (P)8970,164895137,25%883,19
M5A1 Stuart4141,712454940,82%305,17
T2071617,259394862,50%2924,45
BDR G1 B5550,464724850,00%1189,50
A-436645,236114850,00%1364,70
T28 Concept 71223,157404854,17%1904,85
AMX 50 B102046,896294734,04%1565,48
Marder 38T4424,682744751,06%1125,34
M75255,353764660,87%858,76
Tiger (P)7949,366674540,00%1164,98
Excelsior 5505,005574548,89%1042,67
WZ-111 Alpine Tiger 81228,788174551,11%1447,69
Škoda T 245298,532744334,88%571,73
BT-7 artillery 3288,073714369,77%1918,44
IS-271176,238734067,50%1930,30
SU-18289,98744035,00%257,56
Object 268101839,727863958,97%1445,18
Ikv 65 Alt II61076,427303844,74%2306,62
VK 30.01 (H)5663,685663770,27%1688,93
60TP Lewandowskiego102342,708273743,24%1638,19
TVP VTU Koncept81170,667783560,00%1816,22
M4A3E8 Sherman61157,419343470,59%3216,43
O-I Experimental5836,386213444,12%1743,57
Sherman Firefly6863,006663348,48%1803,33
M7 Priest3596,003933256,25%1973,02
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4136,342373231,25%282,97
Prototipo Standard B91973,747893151,61%1673,49
45TP Habicha71431,558373158,06%1863,16
Cruiser Mk. IV372,501293040,00%12,93
P.43 bis6794,106762958,62%1673,03
Bat.-Châtillon 12 t81117,147052937,93%2192,01
AMX 40485,221812748,15%193,76
Ikv 1035495,004342733,33%1201,92
59-166418,785302755,56%1108,68
VK 16.02 Leopard5356,594342744,44%1096,37
M8A14158,222152744,44%213,67
VK 30.02 (M)6578,073732755,56%1087,21
M5 Stuart4188,082632552,00%708,07
T-505128,643822564,00%402,40
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3382,565582568,00%1935,81
Heavy Tank No. VI 6893,636982454,17%1613,49
LTP 3239,332912437,50%1025,44
BT-7397,741792334,78%203,73
SU-76M3116,321852245,45%162,83
B14330,383252166,67%1281,17
Strv m/425378,054732152,38%860,19
Type 3 Chi-Nu5448,194292152,38%1135,39
Type 97 Te-Ke 2205,523482152,38%1337,13
Durchbruchswagen 24402,333742157,14%1438,17
T-34-85M 61055,867982142,86%1901,24
T3091055,205232040,00%659,51
T56 GMC3102,051522040,00%87,95
SU-54246,841611942,11%406,79
MT-256738,897331957,89%2770,73
Type 95 Heavy4224,282231838,89%521,64
Renault UE 573180,062421850,00%442,30
Pz.Kpfw. 35 (t)294,471071729,41%257,17
T1 HMC2147,061221741,18%712,98
P.435451,065281662,50%1398,40
Valentine AT3129,881821637,50%186,73
Alecto4171,252731650,00%322,13
Crusader 5.5-in. SP7781,384581643,75%977,43
T-46380,531751553,33%233,24
Type 2597 Chi-Ha3156,472351546,67%408,19
Cruiser Mk. III236,20931546,67%53,43
StuG IV 5545,134031566,67%1707,35
43 M. Toldi III 3185,202861560,00%980,97
ST vz. 394372,213341457,14%1490,43
AT-12160,071671471,43%708,42
Pz.Kpfw. II Luchs4485,936761471,43%2393,07
Marder II3318,292521464,29%1154,61
Light Mk. VIC 2133,432501435,71%668,82
Vickers Medium Mk. I137,54881346,15%46,41
14TP4116,462351346,15%247,59
25TP KSUST II5474,585931258,33%1533,63
T-262119,581611233,33%433,47
Birch Gun4289,172381250,00%996,38
T2 Medium Tank272,091581181,82%371,30
Vickers Medium Mk. III334,901221070,00%255,71
Sexton II3183,402711070,00%957,23
Pz.Kpfw. II290,22255944,44%238,04
M374227,00171922,22%569,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E3324,11258944,44%1811,62
Sherman III5582,11550966,67%1838,55
Matilda Black Prince 5486,22457944,44%1087,05
T7 Combat Car 275,38208875,00%485,96
Pz.Kpfw. II Ausf. D 283,14234728,57%206,53
ELC EVEN 90 81710,001226785,71%3746,04
Somua SM 81303,00743742,86%1050,43
Type 97 Chi-Ha3188,17241650,00%595,78
ARL V39693,50221633,33%0,00
T-45 2161,50312666,67%1036,18
M22 Locust 3208,33383666,67%1028,26
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81542,67591666,67%2042,95
M3 Stuart3169,0018350,00%542,67
Vickers Mk. E Type B2158,80186540,00%625,83
Renault FT10,0060450,00%75,89
Matilda IV 5789,25789450,00%2359,47
Kolohousenka1100,00217366,67%594,07
Type 91 Heavy3157,33214366,67%593,66
M2 Medium Tank3174,00222333,33%462,22
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4644,33636333,33%2093,38
T1E6 29,336330,00%0,00
SU-85I 5371,674913100,00%875,61
Leichttraktor174,5095250,00%225,87
Cruiser Mk. I20,001620,00%0,00
Somua SAu 404100,502772100,00%278,23
Pz.Kpfw. II Ausf. G3232,005342100,00%1250,38
T-50-2 61199,50852250,00%4943,26
T-29 3527,008322100,00%3076,43
KV-220-2 5681,0053420,00%1282,08
T-28E with F-30 4735,5038820,00%1733,60
Strv fm/211319,007041100,00%3265,72
Fiat 3000179,0013410,00%237,34
Renault Otsu10,003310,00%0,00
Renault NC-3115,001291100,00%262,50
T-34 shielded 51218,0012301100,00%4471,04
L-60 2130,002611100,00%780,21
MTLS-1G14 377,0018910,00%40,13
Tetrarch 2512,009101100,00%3980,88

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/09/2018
Ayrıldı: 15/09/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 27/10/2017
Ayrıldı: 28/01/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/09/2017
Ayrıldı: 21/09/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/06/2017
Ayrıldı: 02/07/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 20/05/2017
Ayrıldı: 20/06/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 10/03/2017
Ayrıldı: 19/04/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 18/11/2016
Ayrıldı: 07/03/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/11/2016
Ayrıldı: 13/11/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/08/2015
Ayrıldı: 13/08/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 20/03/2015
Ayrıldı: 19/07/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/02/2015
Ayrıldı: 02/03/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 09/01/2015
Ayrıldı: 22/02/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 06/12/2014
Ayrıldı: 22/12/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 25/09/2014
Ayrıldı: 27/11/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/09/2014
Ayrıldı: 01/01/1970
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/08/2014
Ayrıldı: 01/01/1970
Rütbe: Er
Katıldı: 29/07/2014
Ayrıldı: 01/01/1970
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 07/01/2014
Ayrıldı: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close