Brusek73

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar54536089628
Ortalama Seviye7,740,008,528,35
Galibiyetler2824951,80%00,00%3842,70%30949,20%
Yenilgiler2576547,24%00,00%5157,30%31349,84%
Berabere5220,96%00,00%00,00%60,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar1534828,14%00,00%2528,09%17127,23%
İmha edilen Tanklar538520,9900,00730,825570,89
Yoketme Oranı1,370,001,141,22
Tespit edilen Tanklar603891,1100,00640,726601,05
Verilen Hasar1.417,530,001.325,851.503,81
Düşman üssü işgal puanı310640,5700,00560,632730,43
Üs savunma Puanı330440,6100,00460,523900,62
Deneyim681,390,00703,22740,59
WN71309,830,00909,041175,26
WN81771,520,001188,651566,24
Toplam
Savaşlar54536
Ortalama Seviye7,74
Galibiyetler2824951,80%
Yenilgiler2576547,24%
Berabere5220,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar1534828,14%
İmha edilen Tanklar538520,99
Yoketme Oranı1,37
Tespit edilen Tanklar603891,11
Verilen Hasar1.417,53
Düşman üssü işgal puanı310640,57
Üs savunma Puanı330440,61
Deneyim681,39
WN71309,83
WN81771,52
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar89
Ortalama Seviye8,52
Galibiyetler3842,70%
Yenilgiler5157,30%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2528,09%
İmha edilen Tanklar730,82
Yoketme Oranı1,14
Tespit edilen Tanklar640,72
Verilen Hasar1.325,85
Düşman üssü işgal puanı560,63
Üs savunma Puanı460,52
Deneyim703,22
WN7909,04
WN81188,65
Son 30 gün
Savaşlar628
Ortalama Seviye8,35
Galibiyetler30949,20%
Yenilgiler31349,84%
Berabere60,96%
Hayatta Kalınan Savaşlar17127,23%
İmha edilen Tanklar5570,89
Yoketme Oranı1,22
Tespit edilen Tanklar6601,05
Verilen Hasar1.503,81
Düşman üssü işgal puanı2730,43
Üs savunma Puanı3900,62
Deneyim740,59
WN71175,26
WN81566,24
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar105000
Galibiyetler5451,43%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler4240,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere98,57%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4845,71%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar800,7600,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar890,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.936,990,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3283,1200,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1131,0800,0000,0000,00
Deneyim692,620,000,000,00
Toplam
Savaşlar105
Galibiyetler5451,43%
Yenilgiler4240,00%
Berabere98,57%
Hayatta Kalınan Savaşlar4845,71%
İmha edilen Tanklar800,76
Yoketme Oranı1,40
Tespit edilen Tanklar890,85
Verilen Hasar1.936,99
Düşman üssü işgal puanı3283,12
Üs savunma Puanı1131,08
Deneyim692,62
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar8000
Galibiyetler450,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler450,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar337,50%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,8800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar91,1300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.779,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim722,380,000,000,00
Toplam
Savaşlar8
Galibiyetler450,00%
Yenilgiler450,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar337,50%
İmha edilen Tanklar70,88
Yoketme Oranı1,40
Tespit edilen Tanklar91,13
Verilen Hasar1.779,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim722,38
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar21000
Galibiyetler942,86%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1257,14%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar628,57%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar231,1000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,530,000,000,00
Tespit edilen Tanklar452,1400,0000,0000,00
Verilen Hasar661,240,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1105,2400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim421,290,000,000,00
Toplam
Savaşlar21
Galibiyetler942,86%
Yenilgiler1257,14%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar628,57%
İmha edilen Tanklar231,10
Yoketme Oranı1,53
Tespit edilen Tanklar452,14
Verilen Hasar661,24
Düşman üssü işgal puanı1105,24
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim421,29
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar175000
Galibiyetler10962,29%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler6235,43%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,29%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar7442,29%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1610,9200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,590,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1600,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar794,140,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı3401,9400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı4902,8000,0000,0000,00
Deneyim556,230,000,000,00
Toplam
Savaşlar175
Galibiyetler10962,29%
Yenilgiler6235,43%
Berabere42,29%
Hayatta Kalınan Savaşlar7442,29%
İmha edilen Tanklar1610,92
Yoketme Oranı1,59
Tespit edilen Tanklar1600,91
Verilen Hasar794,14
Düşman üssü işgal puanı3401,94
Üs savunma Puanı4902,80
Deneyim556,23
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar356000
Galibiyetler19153,65%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler15744,10%00,00%00,00%00,00%
Berabere82,25%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar15744,10%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2950,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,480,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3040,8500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.384,490,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı8242,3100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı10372,9100,0000,0000,00
Deneyim744,570,000,000,00
Toplam
Savaşlar356
Galibiyetler19153,65%
Yenilgiler15744,10%
Berabere82,25%
Hayatta Kalınan Savaşlar15744,10%
İmha edilen Tanklar2950,83
Yoketme Oranı1,48
Tespit edilen Tanklar3040,85
Verilen Hasar1.384,49
Düşman üssü işgal puanı8242,31
Üs savunma Puanı10372,91
Deneyim744,57
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar293000
Galibiyetler17559,73%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler11338,57%00,00%00,00%00,00%
Berabere51,71%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar13546,08%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2830,9700,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,790,000,000,00
Tespit edilen Tanklar2840,9700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.425,730,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı4891,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı1900,6500,0000,0000,00
Deneyim755,590,000,000,00
Toplam
Savaşlar293
Galibiyetler17559,73%
Yenilgiler11338,57%
Berabere51,71%
Hayatta Kalınan Savaşlar13546,08%
İmha edilen Tanklar2830,97
Yoketme Oranı1,79
Tespit edilen Tanklar2840,97
Verilen Hasar1.425,73
Düşman üssü işgal puanı4891,67
Üs savunma Puanı1900,65
Deneyim755,59
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler1470,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler630,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1470,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar251,2500,0000,0000,00
Yoketme Oranı4,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar160,8000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.973,800,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim636,050,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler1470,00%
Yenilgiler630,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1470,00%
İmha edilen Tanklar251,25
Yoketme Oranı4,17
Tespit edilen Tanklar160,80
Verilen Hasar1.973,80
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim636,05
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (309)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Object 140102867,93927308955,91%2937,60
M18 Hellcat6851,95579260753,78%1768,19
Löwe 81515,14901145453,99%1925,50
T26E4 SuperPershing 81188,32715139952,47%1654,65
Tiger I7916,88564120450,91%1182,70
Rheinmetall Skorpion G 81535,96784105353,66%1642,70
E 50 Ausf. M103390,84102495860,75%3631,03
IS-7102028,2873993249,68%1723,48
Pz.Kpfw. T 25 5533,4653986851,96%1562,24
T34 81321,9975885951,80%1625,33
T110E5102190,2771484148,63%1918,44
Grille 15101961,8364484148,87%1371,54
WZ-120-1G FT 81562,4184775452,65%1680,56
E 100102337,1776474050,14%1983,78
M53/M5591427,3653372152,01%1448,56
SU-263331,4322170550,92%1014,68
IS-381281,5870768751,67%1512,64
T-1091568,2171065646,80%1508,53
M41 Walker Bulldog8851,7169262953,74%1699,24
E 7591383,7769053649,81%1288,97
IS7642,7147653244,55%684,60
T-5491397,5066049949,50%1514,17
T1 Heavy Tank5588,9955849852,61%1466,23
T-34-856844,2759348656,38%1941,80
KV-856739,6748747746,75%1272,36
Caernarvon81242,7370847349,26%1495,30
T3281296,6070145947,71%1624,74
Churchill III 5610,8572643652,06%1562,64
WZ-13281133,2667243149,19%2066,42
Tortoise91549,8069643047,44%1279,28
Object 70492026,4969442149,17%1712,07
Jagdpanzer E 100101786,1662238948,84%1270,17
T92 HMC101532,7659537846,56%1275,35
Conqueror91739,8579537251,34%1755,88
Strv 103B102196,1369337149,60%1487,55
Lorraine 40 t 81762,6487435954,32%2130,58
AMX 13 105102913,4394335458,76%3898,98
E 5092553,95104335160,97%3037,49
ISU-15281192,4357034341,98%1163,89
T57 Heavy Tank102294,5381031950,16%1894,94
M40/M4381079,5941731446,82%1055,88
ST-I91583,2471231446,50%1470,45
Jagdpanther II81267,0762430246,69%1263,06
AMX Chasseur de chars 81150,5176929351,19%1544,67
Jagdtiger91521,3949729245,21%1190,83
AMX M4 mle. 49 81268,5381028953,63%1526,31
FV215b 101817,1964128744,25%1426,00
Waffenträger auf Pz. IV91526,8258928345,58%1173,68
Super Conqueror103319,38105627663,41%3115,14
Type 4 Heavy91728,9881827453,65%1804,73
M10391618,2375927451,46%1611,17
AT 1581341,5570227349,45%1576,25
T675960,9465327360,81%3262,08
WZ-111 model 5A103615,77100227055,93%3324,23
E 25 71384,2085026057,31%2388,81
M66540,1244325850,39%828,98
M4A1 Revalorisé 81524,2785325654,30%1957,42
AMX 13 9091848,2291925156,57%3473,45
T-448909,3858625042,80%1131,58
Strv m/42-57 Alt A.2 6708,5256424744,13%1208,18
AMX ELC bis5330,6737524643,50%1011,42
T-284203,1122724541,63%469,59
Churchill I5252,5323124141,49%278,47
Waffenträger auf E 100101893,6061624048,33%1234,87
112 81386,1488223951,88%1700,52
SU-1527778,1650623748,95%1089,47
Tiger II81033,1261023549,36%1124,07
FV3046565,9445222348,88%910,45
XM551 Sheridan102936,50100622166,97%4478,80
KV-481102,4061922056,36%1401,74
IS-4102061,0879621853,67%1864,17
M127878,0850021649,07%1175,67
G.W. Panther7719,3645521549,30%801,04
T4991883,0894121356,81%3677,04
Strv 103-091562,2475720860,10%1387,34
FV4004 Conway91705,9274320755,07%1621,56
Emil I81493,5585820659,71%1853,02
T26E5 Patriot 81791,54106920160,20%2636,29
T297815,8448619750,76%879,10
T54E191686,9077119546,15%1634,07
STG Guard 81818,3890319454,64%2497,80
T28 Prototype81220,0862419244,79%1196,78
T25 Pilot Number 1 81664,0498219255,21%2531,12
Emil II91837,5585618056,67%1784,79
WZ-132A91888,5791918056,67%3197,96
Rhm.-Borsig Waffenträger81529,5466818044,44%1554,48
AT 771121,6067117850,56%1531,72
Churchill VII6363,2635917753,67%518,54
Maus102413,3088517556,00%2178,59
Jagdpanzer IV6545,8631117443,10%834,72
SU-85B4392,8436417449,43%1021,86
Mäuschen91702,7575516749,10%1412,39
StuG III Ausf. G5362,6831216449,39%730,76
KV-15551,2548416251,23%1220,81
O-Ni71154,8056715954,09%1588,12
M48A5 Patton103563,35102215758,60%3832,99
AMX 50 12091995,3676015645,51%1873,05
Type T-345412,9840015547,74%1139,04
Jagdpanther71112,7964015450,00%1597,51
VK 100.01 (P)81222,1081215457,79%1321,78
WZ-1317823,7666315355,56%1674,26
MS-11137,7919215249,34%723,16
Caernarvon Action X 81621,2795415254,61%2165,09
Leo7991,5269115050,67%1677,54
STA-2 81235,8079415048,67%1694,24
Type 64 6813,2174315052,00%2114,93
TVP T 50/51103070,1894114955,70%3034,68
UDES 0381245,4666214948,32%1262,30
O-Ho81115,9964714948,99%1209,48
Konštrukta T-34/1007739,2950214647,26%1047,30
Object 25792119,9495014559,31%2113,15
FV215b (183) 101478,0156814440,28%887,80
Type 5 Heavy102441,9387014254,23%1911,66
T14 5533,0960113948,20%1207,26
SU-10181162,3866513750,36%1245,66
Škoda T 5093009,72113813464,93%3643,08
Grille5485,0731713345,11%1023,95
T25/27657,8948013153,44%811,75
WZ-111 model 1-492254,9587712450,00%2485,42
AMX 50 10081371,3472212455,65%1612,72
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4319,9930012148,76%885,90
M446661,4146411756,41%1208,31
Panther7750,9651711643,97%1041,02
SU-855409,0735511555,65%984,55
M46 Patton93130,40116711363,72%4231,69
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81481,7393911356,64%1971,47
Panther II8957,5168311156,76%1222,81
Black Prince71047,1865310957,80%1712,46
SU-1006618,0841910943,12%999,27
11081385,6978210850,93%1728,52
T376789,6471510756,07%2448,73
T71 DA7838,5972610656,60%1748,27
Kranvagn102397,2287210559,05%2154,59
AMX M4 mle. 457754,7440310547,62%920,89
FV4005 Stage II102027,9064310541,90%1383,77
T-54 first prototype 81782,29105910462,50%2834,60
AT 86586,0452010149,50%978,11
T 55A 92410,2810739964,65%2968,59
Primo Victoria 81224,748139851,02%1618,21
O-I6799,265679753,61%1458,94
SU-122-44 7883,585669744,33%999,73
KV-26690,825879660,42%1311,34
Object 260 102632,518669652,08%2299,84
T110E4102308,777229547,37%1622,68
Challenger71181,667299555,79%1690,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5268,283869558,95%682,10
VK 36.01 (H)6364,243749442,55%424,01
Covenanter467,301539450,00%97,91
Hummel6748,983889338,71%1004,70
M3 Lee4190,531949343,01%484,23
T-437847,026789360,22%1575,34
T216347,024059344,09%760,06
IS-M81179,967109250,00%1270,93
Sturer Emil7926,965469145,05%1350,66
T6981046,316429147,25%1204,87
AMX 13 757737,017169051,11%1579,40
Nashorn6643,014958854,55%1059,00
Škoda T 256596,935018556,47%1187,80
T-345275,343078346,99%615,07
Object 70591717,607728350,60%1477,44
KV-371080,066988251,22%1580,12
AMX 12 t6322,305298160,49%853,69
VK 30.01 (P)61228,798408155,56%2988,24
FV217 Badger101788,056288137,04%1085,23
T-1506753,116267950,63%1386,52
StuG III Ausf. B4391,213917851,28%1197,77
Pz.Sfl. IVc5410,493687750,65%846,24
M26 Pershing81803,789797659,21%2698,05
Charioteer81343,767697656,58%1461,83
T3 HMC2218,522637557,33%1092,02
Cromwell61012,808147455,41%2483,30
A-204113,472307445,95%264,31
Strv 746792,896777354,79%1654,01
T-34-3 81357,648647057,14%1981,01
53TP Markowskiego81500,068186950,72%1784,76
59-Patton 81447,758706952,17%2202,75
M24 Chaffee5844,768926872,06%4502,33
M41 HMC5416,983556650,00%562,50
50TP prototyp 81513,128996556,92%1693,44
BT-22123,632476453,13%576,02
Pz.Kpfw. 38 (t)3230,733166451,56%888,05
Object 277102985,489126150,82%2893,23
ARL 446674,194055933,90%1044,04
Object 26391684,817555955,93%1475,57
Ikv 90 Typ B71102,887125853,45%1709,29
Type 586563,485405856,90%1096,68
Bishop5675,285605459,26%1996,01
Matilda433,641205356,60%149,22
Sturmpanzer II4247,721755350,94%692,81
SU-100M171640,179705255,77%2882,22
T1 Cunningham1113,062605158,82%669,82
G.W. Tiger (P)8970,164895137,25%887,27
M5A1 Stuart4141,712454940,82%306,01
T2071617,259394862,50%2919,94
BDR G1 B5550,464724850,00%1191,06
A-436645,236114850,00%1364,49
T28 Concept 71223,157404854,17%1891,52
Marder 38T4424,682744751,06%1125,77
M75255,353764660,87%858,78
AMX 50 B102062,476274533,33%1555,67
Tiger (P)7949,366674540,00%1163,43
Excelsior 5505,005574548,89%1041,29
Škoda T 245298,532744334,88%571,58
BT-7 artillery 3288,073714369,77%1928,95
IS-271176,238734067,50%1928,05
SU-18289,98744035,00%257,24
Ikv 65 Alt II61076,427303844,74%2300,53
WZ-111 Alpine Tiger 81323,718823857,89%1624,74
VK 30.01 (H)5663,685663770,27%1690,32
Object 705A102252,117973740,54%1671,79
TVP VTU Koncept81170,667783560,00%1814,30
M4A3E8 Sherman61157,419343470,59%3213,80
O-I Experimental5836,386213444,12%1737,37
Sherman Firefly6863,006663348,48%1798,61
M7 Priest3596,003933256,25%1974,45
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4136,342373231,25%285,99
45TP Habicha71431,558373158,06%1852,55
Cruiser Mk. IV372,501293040,00%13,47
P.43 bis6794,106762958,62%1669,57
P.43 ter7847,575292828,57%992,83
AMX 40485,221812748,15%194,43
Ikv 1035495,004342733,33%1201,27
59-166418,785302755,56%1105,55
VK 16.02 Leopard5356,594342744,44%1098,22
M8A14158,222152744,44%213,80
VK 30.02 (M)6578,073732755,56%1087,62
M5 Stuart4188,082632552,00%707,72
T-505128,643822564,00%398,16
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3382,565582568,00%1941,46
Heavy Tank No. VI 6893,636982454,17%1608,66
LTP 3239,332912437,50%1026,15
BT-7397,741792334,78%204,55
SU-76M3116,321852245,45%162,87
Object 268101885,417482250,00%1365,79
B14330,383252166,67%1282,52
Strv m/425378,054732152,38%858,99
Type 3 Chi-Nu5448,194292152,38%1136,19
Type 97 Te-Ke 2205,523482152,38%1338,23
Durchbruchswagen 24402,333742157,14%1448,82
T-34-85M 61055,867982142,86%1900,26
T3091055,205232040,00%660,24
T56 GMC3102,051522040,00%88,06
SU-54246,841611942,11%407,14
MT-256738,897331957,89%2768,75
Type 95 Heavy4224,282231838,89%521,41
Renault UE 573180,062421850,00%442,87
Pz.Kpfw. 35 (t)294,471071729,41%257,71
T1 HMC2147,061221741,18%712,27
P.435451,065281662,50%1397,61
Valentine AT3129,881821637,50%187,01
Alecto4171,252731650,00%322,49
Crusader 5.5-in. SP7781,384581643,75%977,62
Bat.-Châtillon 12 t8823,565391625,00%1339,75
T-46380,531751553,33%235,36
Type 2597 Chi-Ha3156,472351546,67%409,08
Cruiser Mk. III236,20931546,67%53,71
StuG IV 5545,134031566,67%1707,98
43 M. Toldi III 3185,202861560,00%994,76
ST vz. 394372,213341457,14%1491,35
AT-12160,071671471,43%708,58
Pz.Kpfw. II Luchs4485,936761471,43%2397,11
Marder II3318,292521464,29%1156,42
Light Mk. VIC 2133,432501435,71%671,77
Vickers Medium Mk. I137,54881346,15%46,70
14TP4116,462351346,15%246,99
25TP KSUST II5474,585931258,33%1534,20
T-262119,581611233,33%432,87
Birch Gun4289,172381250,00%997,13
T2 Medium Tank272,091581181,82%370,81
Vickers Medium Mk. III334,901221070,00%256,57
Sexton II3183,402711070,00%955,43
Pz.Kpfw. II290,22255944,44%238,55
M374227,00171922,22%568,61
Pz.Kpfw. III Ausf. E3324,11258944,44%1819,62
Sherman III5582,11550966,67%1838,02
Matilda Black Prince 5486,22457944,44%1084,26
T7 Combat Car 275,38208875,00%487,10
Pz.Kpfw. II Ausf. D 283,14234728,57%207,49
ELC EVEN 90 81710,001226785,71%3687,08
Somua SM 81303,00743742,86%1028,83
Type 97 Chi-Ha3188,17241650,00%597,99
ARL V39693,50221633,33%0,00
T-45 2161,50312666,67%1035,72
M22 Locust 3208,33383666,67%1028,10
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81542,67591666,67%2043,39
M3 Stuart3169,0018350,00%543,67
Vickers Mk. E Type B2158,80186540,00%627,36
Renault FT10,0060450,00%75,00
Matilda IV 5789,25789450,00%2347,11
Kolohousenka1100,00217366,67%594,77
Type 91 Heavy3157,33214366,67%592,43
M2 Medium Tank3174,00222333,33%463,93
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4644,33636333,33%2085,04
T1E6 29,336330,00%0,00
SU-85I 5371,674913100,00%875,01
Leichttraktor174,5095250,00%226,33
Cruiser Mk. I20,001620,00%0,00
Somua SAu 404100,502772100,00%278,31
Pz.Kpfw. II Ausf. G3232,005342100,00%1252,95
T-29 3527,008322100,00%3044,64
T-28E with F-30 4735,5038820,00%1724,33
Strv fm/211319,007041100,00%3269,91
Fiat 3000179,0013410,00%240,35
Renault Otsu10,003310,00%0,00
Renault NC-3115,001291100,00%262,50
T-34 shielded 51218,0012301100,00%4450,92
L-60 2130,002611100,00%779,48
MTLS-1G14 377,0018910,00%39,77
Tetrarch 2512,009101100,00%3980,07

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Acemi
Katıldı: 08/09/2018
Ayrıldı: 15/09/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 27/10/2017
Ayrıldı: 28/01/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 04/09/2017
Ayrıldı: 21/09/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/06/2017
Ayrıldı: 02/07/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 20/05/2017
Ayrıldı: 20/06/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 10/03/2017
Ayrıldı: 19/04/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 18/11/2016
Ayrıldı: 07/03/2017
Rütbe: Acemi
Katıldı: 09/11/2016
Ayrıldı: 13/11/2016
Rütbe: Acemi
Katıldı: 12/08/2015
Ayrıldı: 13/08/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 20/03/2015
Ayrıldı: 19/07/2015
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/02/2015
Ayrıldı: 02/03/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 09/01/2015
Ayrıldı: 22/02/2015
Rütbe: Er
Katıldı: 06/12/2014
Ayrıldı: 22/12/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 25/09/2014
Ayrıldı: 27/11/2014
Rütbe: Acemi
Katıldı: 03/09/2014
Ayrıldı: 01/01/1970
Rütbe: Acemi
Katıldı: 25/08/2014
Ayrıldı: 01/01/1970
Rütbe: Er
Katıldı: 29/07/2014
Ayrıldı: 01/01/1970
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 07/01/2014
Ayrıldı: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close