Aşağıdaki tanklar istatistiklere dahil değildir: T-832

Berserkrr

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 06/01/2018

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar71959037403
Ortalama Seviye8,310,008,398,05
Galibiyetler4342560,35%00,00%2156,76%23859,06%
Yenilgiler2767138,45%00,00%1643,24%16139,95%
Berabere8631,20%00,00%00,00%40,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar3017041,93%00,00%1643,24%17342,93%
İmha edilen Tanklar1069611,4900,00501,355741,42
Yoketme Oranı2,560,002,382,50
Tespit edilen Tanklar1231571,7100,00812,199942,47
Verilen Hasar2.106,490,002.161,972.171,48
Düşman üssü işgal puanı697920,9700,0010,031520,38
Üs savunma Puanı825031,1500,0000,004551,13
Deneyim952,460,001.071,141.115,49
WN71956,930,001846,672079,69
WN83194,190,004000,643726,94
Toplam
Savaşlar71959
Ortalama Seviye8,31
Galibiyetler4342560,35%
Yenilgiler2767138,45%
Berabere8631,20%
Hayatta Kalınan Savaşlar3017041,93%
İmha edilen Tanklar1069611,49
Yoketme Oranı2,56
Tespit edilen Tanklar1231571,71
Verilen Hasar2.106,49
Düşman üssü işgal puanı697920,97
Üs savunma Puanı825031,15
Deneyim952,46
WN71956,93
WN83194,19
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar37
Ortalama Seviye8,39
Galibiyetler2156,76%
Yenilgiler1643,24%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1643,24%
İmha edilen Tanklar501,35
Yoketme Oranı2,38
Tespit edilen Tanklar812,19
Verilen Hasar2.161,97
Düşman üssü işgal puanı10,03
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim1.071,14
WN71846,67
WN84000,64
Son 30 gün
Savaşlar403
Ortalama Seviye8,05
Galibiyetler23859,06%
Yenilgiler16139,95%
Berabere40,99%
Hayatta Kalınan Savaşlar17342,93%
İmha edilen Tanklar5741,42
Yoketme Oranı2,50
Tespit edilen Tanklar9942,47
Verilen Hasar2.171,48
Düşman üssü işgal puanı1520,38
Üs savunma Puanı4551,13
Deneyim1.115,49
WN72079,69
WN83726,94
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler555,56%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler444,44%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar444,44%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar70,7800,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar20,2200,0000,0000,00
Verilen Hasar742,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı404,4400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim589,560,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler555,56%
Yenilgiler444,44%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar444,44%
İmha edilen Tanklar70,78
Yoketme Oranı1,40
Tespit edilen Tanklar20,22
Verilen Hasar742,67
Düşman üssü işgal puanı404,44
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim589,56
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar20000
Galibiyetler1260,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler840,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1470,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar190,9500,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,170,000,000,00
Tespit edilen Tanklar402,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.817,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı221,1000,0000,0000,00
Deneyim1.140,500,000,000,00
Toplam
Savaşlar20
Galibiyetler1260,00%
Yenilgiler840,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1470,00%
İmha edilen Tanklar190,95
Yoketme Oranı3,17
Tespit edilen Tanklar402,00
Verilen Hasar1.817,30
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı221,10
Deneyim1.140,50
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar131000
Galibiyetler7960,31%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler5138,93%00,00%00,00%00,00%
Berabere10,76%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar5844,27%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1090,8300,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,490,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1250,9500,0000,0000,00
Verilen Hasar1.224,010,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı1421,0800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3472,6500,0000,0000,00
Deneyim760,290,000,000,00
Toplam
Savaşlar131
Galibiyetler7960,31%
Yenilgiler5138,93%
Berabere10,76%
Hayatta Kalınan Savaşlar5844,27%
İmha edilen Tanklar1090,83
Yoketme Oranı1,49
Tespit edilen Tanklar1250,95
Verilen Hasar1.224,01
Düşman üssü işgal puanı1421,08
Üs savunma Puanı3472,65
Deneyim760,29
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar9000
Galibiyetler222,22%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler777,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar111,11%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar10,1100,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,130,000,000,00
Tespit edilen Tanklar30,3300,0000,0000,00
Verilen Hasar1.304,670,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim392,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar9
Galibiyetler222,22%
Yenilgiler777,78%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar111,11%
İmha edilen Tanklar10,11
Yoketme Oranı0,13
Tespit edilen Tanklar30,33
Verilen Hasar1.304,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim392,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (332)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
Type 59 81697,83877364760,65%3042,92
E 5092642,661039189661,55%3511,51
Bat.-Châtillon 25 t102831,42971184259,45%3442,72
Leopard 1102953,30966182760,04%3327,08
Progetto M35 mod. 46 82350,301227170362,60%3956,07
Bat.-Châtillon Bourrasque 82454,201275128863,12%4145,28
leKpz M 41 90 mm GF 81550,261020127960,20%4142,20
Leopard Prototyp A92650,251046122160,61%3421,10
T4991571,83962120358,69%3102,65
E 50 Ausf. M102809,49907110959,96%3010,00
Object 140102892,221008107758,96%3425,27
Rheinmetall Skorpion G 82313,211057106160,89%3390,58
E 25 71598,3990597361,05%3316,72
M48A5 Patton103067,46102994260,93%3455,25
ELC EVEN 90 81156,50103688461,76%2925,46
IS-6 82216,9595087664,50%3517,86
AMX Chasseur de chars 81826,74104884060,83%3486,84
E 7592377,2792381262,19%3088,80
T26E4 SuperPershing 81794,0493180761,59%3003,40
AMX 13 9091519,9396077257,64%3107,90
T-62A102917,6598977058,44%3322,39
112 81907,52100868863,37%3028,65
T-5492027,5785366158,55%2732,95
HWK 30 81455,87100265759,36%3593,33
IS-381976,2877257859,52%3158,84
Grille 15103228,7387956558,41%3349,84
TVP T 50/51103065,3299755958,14%3552,29
T34 81859,2087854258,67%2815,14
T110E5102978,40103154164,14%3176,06
M46 Patton92733,19113552262,84%3799,66
StuG III Ausf. G5759,0846052058,65%2428,96
Tiger I71303,6873051557,28%2175,94
E 100102844,2093248662,55%2821,83
Object 43092703,08115848662,14%3485,43
Škoda T 5092948,92115945261,28%3793,99
Tiger II81804,1078544557,98%2837,66
Strv S1 82182,7798744259,28%3055,16
Super Conqueror103316,98106443860,05%3268,55
Type 64 61044,0292143758,58%3570,20
T 55A 92632,88115443663,53%3781,17
AMX 30 B102805,3596843257,87%3414,66
Spähpanzer Ru 25191649,5199043059,53%3501,25
Conqueror92912,91119142068,33%3772,15
XM551 Sheridan102272,3692041156,69%3474,73
LT-432 81371,33101540159,85%3312,01
T-1092400,77101139865,33%3024,59
IS-7103021,52105139165,47%3453,55
VK 36.01 (H)6867,5850738861,34%2005,82
Löwe 82170,80117238861,60%3295,45
FCM 50 t 81799,29101838055,00%2936,96
121103167,43101137355,50%3568,24
T-4481289,1268936957,18%2272,02
UDES 1692703,36114436862,23%3861,85
Centurion Mk. 7/192565,56107936359,23%3367,87
AMX 30 1er prototype92603,05108635962,95%3519,91
T6981731,4979135557,18%2904,28
Panther II81419,8667135256,25%2505,27
Somua SM 82396,89127034466,57%3674,69
WZ-120-1G FT 82203,65116434163,64%3334,55
Waffenträger auf Pz. IV92672,1776332958,66%2983,67
T26E5 81908,40120032865,55%3195,05
Jagdtiger92576,8881432655,21%2669,53
AMX 50 B103337,61100232258,70%3601,58
Lorraine 40 t 82265,14111032259,32%3767,92
Object 70492533,7584931362,62%2515,56
CS-52 LIS 82444,41120331362,30%4002,80
G.W. Panther71183,2961830958,25%1666,60
M10392193,3791329762,29%2833,70
Panhard EBR 75 (FL 10) 81403,05101929759,93%3276,50
T71 DA71018,8286029654,39%2575,03
Rhm.-Borsig Waffenträger82197,1172929658,11%2903,44
Panther7992,7559028055,36%1927,53
AMX M4 mle. 5192816,99111327956,99%3209,09
Primo Victoria 81682,35110927965,23%3093,59
M41 Walker Bulldog81290,8598527861,15%3344,77
T-54 first prototype 81860,07113627060,37%3444,20
50TP prototyp 82212,97118526671,43%3354,75
Jagdpanther II81993,6769826355,13%2861,86
Kampfpanzer 50 t 92780,26118526363,12%2974,70
Object 430U102903,3798526258,02%3047,48
WZ-12092353,89103026061,92%3061,53
Hummel61153,0137425653,13%2000,04
T54E192620,22106825563,14%3189,59
ISU-15281934,6275925263,49%2660,30
T-54 ltwt.91691,3596124854,03%3433,42
Emil II92839,32113624361,73%3461,25
T-34-856864,4861324261,98%2169,69
Jagdpanther71419,7454723661,86%2802,30
Object 268 Version 4103298,45106723564,26%3390,64
VK 45.02 (P) Ausf. A81655,7078623458,55%2488,41
STA-2 81800,55111223361,80%3208,63
Jagdpanzer E 100103111,8487923059,13%2976,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5484,7331523054,35%1340,93
WZ-111 model 1-492677,45112222670,80%3358,46
Type 6192663,92110222462,50%3376,79
Strv 103-092651,69103222067,73%3204,55
M54 Renegade 82537,56123221360,56%3615,75
KV-15677,0459521258,96%1620,62
VK 30.02 (D)7888,3552721057,62%1589,15
M26 Pershing81944,86107221063,81%3608,67
Caernarvon Action X 82196,09123320959,81%3916,80
M53/M5591619,4177020551,71%1633,26
Indien-Panzer81622,3780020261,39%2693,22
ST-I92338,31104019963,82%2789,99
T2971807,34109619767,51%3199,85
AMX 50 12092464,23100119264,06%3015,70
T110E4103045,7793219257,81%2797,90
AMX 50 10082044,9397119158,64%3015,78
TNH T Vz. 5192928,57118018964,55%3621,41
M4A1 Revalorisé 82092,50108318556,76%3785,02
T-34-85M 61343,22110618366,12%3178,14
IS71430,8080518265,93%2643,28
Prototipo Standard B93031,08118018265,93%4121,59
AMX ELC bis5863,3684218262,64%4457,07
Object 277103269,58102317959,78%3220,90
50TP Tyszkiewicza92811,92113617361,85%3595,33
AMX 12 t6885,5880917354,91%3084,31
Cromwell B 61307,64112417167,25%3878,02
T3281729,7578816970,41%2631,77
M4A3E2 Sherman Jumbo6948,1657516459,15%2397,12
SU-15271433,9056316358,28%2402,64
Object 25792686,52112816266,05%3394,19
T3092877,87103416160,25%3233,28
Sturer Emil71284,9364916155,90%2302,36
Jagdpanzer IV6777,2437816050,63%1705,06
Object 70592927,75116615963,52%3837,94
Mäuschen92610,61108915763,06%3140,66
KV-481772,3778215662,82%2786,56
11081719,1681515556,77%2464,46
IS-3-II92704,07108615357,52%3105,58
SU-122-5492235,7191915256,58%2936,19
Progetto M40 mod. 65103278,60103215155,63%3637,34
SU-855759,0937414754,42%2281,06
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4354,2723914751,70%952,40
Object 279 early 103618,52117714765,99%2990,84
T-4371178,9566814356,64%2531,71
Charioteer82124,4797614360,84%3415,99
Object 260 102918,3199414258,45%2977,51
Centurion Action X103219,53101114158,16%3872,02
T57 Heavy Tank103166,1895714155,32%3208,66
Škoda T 27 82276,52117414162,41%4189,91
IS-271462,8182714057,86%2552,49
Bat.-Châtillon 25 t AP92530,5199914060,00%3517,58
Lansen C 82394,86135214063,57%4010,70
Tortoise93060,87118313859,42%3441,43
Spähpanzer SP I C71418,6598713759,85%3699,41
CS-5992900,03121013663,24%4141,63
VK 45.02 (P) Ausf. B92574,20100313552,59%3146,56
Object 430 Version II92510,01108713559,26%3369,73
Type 4 Heavy92615,51117012867,97%3655,33
Type 586977,8066712858,59%2761,02
Char Futur 4 92839,41114712859,38%3290,33
SU-1006807,9045612655,56%1600,41
Pz.Kpfw. III Ausf. J4185,2220412644,44%429,94
AMX M4 mle. 4571568,3590512554,40%2947,82
Tiger (P)71483,3685012062,50%2743,76
T-34-281588,1693711860,17%2692,40
M24 Chaffee5851,5990311658,62%4509,90
121B 102992,84102011657,76%3357,39
G.W. Tiger (P)81261,0961111546,09%1493,95
VK 100.01 (P)82000,96109611560,00%2907,99
Caernarvon82040,07115911461,40%3273,70
T-50-2 6912,13107711471,05%3765,47
WZ-111 model 5A103266,32100611258,93%3333,50
SU-130PM 82336,08109111264,29%3368,62
AE Phase I 92664,95110610857,41%3111,54
Konštrukta T-34/10071426,3893010663,21%3100,91
T3761178,48102610563,81%4609,66
Bretagne Panther 61351,51104910462,50%3563,86
TVP VTU Koncept81623,0794910356,31%2971,60
Super Hellcat 71584,31104210064,00%3306,39
M4A3E8 Sherman6925,965839755,67%2203,60
ARL 4461161,877959759,79%2710,95
AMX 13 7571112,718999752,58%2858,71
G.W. Tiger91740,807959755,67%1825,79
T-34-171428,007849566,32%2960,82
O-Ho81710,0910169458,51%2363,63
T9592597,0011229465,96%2846,17
Škoda T 40 61237,528989358,06%3620,49
T2071551,599189272,83%3383,71
Pz.Kpfw. III Ausf. E3113,621609245,65%173,32
SU-10181889,709539257,61%2950,25
T25/271541,799479261,96%2923,79
UDES 0382173,5110899165,93%3420,72
T216530,295569050,00%1619,01
Panhard AML Lynx 6x681193,079369060,00%2772,40
SU-122-44 71594,389208960,67%2809,44
M-VI-Y92453,1410888860,23%3197,50
AMX 13 57 71241,8411158759,77%3249,91
T-284260,982348251,22%773,02
Strv 103B103135,579228258,54%3105,75
STB-1103213,7110498056,25%3246,81
Type T-345643,564307954,43%2407,07
T28 Prototype81831,258997954,43%2366,20
BZ-176 82469,9211897954,43%2939,16
M40/M4381497,068477861,54%1768,02
KV-137783,296077861,54%1494,51
SU-85B4650,974047767,53%2554,64
KV-261255,629087464,86%2789,72
T-345597,956067354,79%2083,14
VK 30.01 (P)6800,925337354,79%1850,32
E 75 TS 82335,4811937364,38%3515,44
Pz.Kpfw. III/IV5514,674237255,56%1779,34
IS-3A 82256,9612437164,79%3271,19
KV-371347,497367064,29%2406,56
M4A1 Sherman51031,756676867,65%4650,68
Matilda IV 5566,324616857,35%1854,31
M75383,493326741,79%1506,31
113103189,2510436764,18%3400,52
Nashorn61070,335546756,72%2519,52
Pz.Kpfw. T 25 51325,5913816677,27%4938,52
Object 263102551,569256465,63%2518,84
Object 41681837,349776254,84%3102,22
B14545,114346163,93%2609,81
VK 16.02 Leopard5390,055155863,79%1574,63
Marder II3269,602115843,10%750,46
O-Ni71500,099965768,42%2392,25
Chrysler K GF 82101,7011135757,89%3301,46
Black Prince71425,1410115669,64%2410,80
ShPTK-TVP 100 82328,5910915650,00%3221,05
AMX 13 105102579,3010155468,52%3945,04
Churchill III 51055,9311935464,81%3391,10
Emil I82363,9211215259,62%3495,93
M5 Stuart479,631975244,23%104,29
VK 28.016764,877255251,92%2548,72
Pz.Kpfw. 35 (t)2152,041965156,86%793,21
Pz.Sfl. IVc5774,166045158,82%2346,80
Kunze Panzer 92812,0211135166,67%3745,56
Škoda T 56 82796,3712465162,75%3625,95
SU-14-281614,029035062,00%1861,25
O-I61306,369595066,00%2773,31
TS-5 82136,5311594963,27%3045,19
A-20563,352024841,67%24,50
Ikv 90 Typ B71621,759684868,75%3620,36
Pz.Kpfw. VII102961,0810974877,08%3086,17
M5A1 Stuart4507,113674751,06%2525,74
UDES 14 Alt 582033,1311294763,83%3701,80
IS-M82064,8110714761,70%3819,44
Hotchkiss EBR71014,988434652,17%2800,49
BDR G1 B5714,914174544,44%1532,94
A-4471325,028814555,56%2623,85
M446970,806854445,45%1785,41
Object 703 Version II 81960,2510854454,55%2520,17
Leo71770,8412144367,44%4421,26
Concept 1B 92658,4911014156,10%2678,56
Pz.Kpfw. II2111,591293935,90%300,35
Waffenträger auf E 100102686,467733948,72%2067,49
Ikv 65 Alt II61147,247623759,46%2864,29
Churchill VII6888,688603764,86%1972,52
Maus102714,9710143767,57%2806,12
Type 5 Heavy102836,899583655,56%2376,30
Škoda T 2561255,099953565,71%3530,07
SU-100M171653,8610163565,71%3572,26
Kranvagn103416,1210693455,88%3361,19
Marder 38T4572,474173470,59%2125,30
A-4361041,628443458,82%3043,86
P.44 Pantera82194,9711453363,64%4288,39
Heavy Tank No. VI 61320,3010103372,73%3534,85
M41 HMC5603,425623158,06%1012,05
M3 Lee4497,533853063,33%2469,40
Progetto C50 mod. 6692819,4311223053,33%3823,68
FV4004 Conway92617,269822759,26%3283,37
Pz.Kpfw. II Luchs4168,232252669,23%681,28
M36 Jackson6693,314232653,85%1202,06
FV215b (183) 102679,928202552,00%2584,09
EMIL 1951 82447,2810812552,00%3403,90
Škoda T 245994,659152373,91%4789,92
Strv m/425913,788342347,83%3919,03
S-5171117,137182352,17%1488,91
Sturmpanzer I Bison3198,262042356,52%700,63
Comet71330,969462352,17%2509,86
Object 274a 82211,7411842347,83%3724,34
Kampfpanzer 07 RH 82146,0412082369,57%3527,23
Chimera 81920,179522343,48%1958,30
T-463140,502092259,09%582,35
IS-4102425,508202236,36%1926,37
M18 Hellcat61581,6810862277,27%3890,35
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6949,188632272,73%2837,53
M47 Iron Arnie 81778,8610122259,09%2079,12
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2302,324612259,09%1232,33
Panhard EBR 105101498,486162128,57%1538,82
Strv 7461218,009452065,00%3420,29
SU-76M4448,473141957,89%1885,35
T14 5750,007271861,11%2131,32
Type 62 71417,6110221855,56%4072,34
Panhard EBR 9091033,128051747,06%1690,17
Strv m/42-57 Alt A.2 61915,7113611752,94%5818,69
GSOR 1008 82421,4710361758,82%2901,81
M127978,635821631,25%1037,97
KV-220-2 51604,8714511566,67%4333,28
M3 Stuart3235,363491485,71%1284,55
Cromwell61098,798361450,00%2574,31
Crusader6781,467981346,15%3365,34
Churchill I51158,9210061384,62%3330,55
Leichttraktor165,001231346,15%116,86
Sturmpanzer II4243,331401241,67%587,01
BT-74191,821791145,45%780,52
M2 Light Tank2153,362911172,73%757,62
FCM 36 Pak 40 3430,453711118,18%1441,49
ISU-152K 81701,3610391181,82%2188,09
Caliban 81951,0010181154,55%2458,48
StuG IV 5764,557041172,73%2736,91
Panzerjäger I2151,00159955,56%527,10
T2 Medium Tank2199,89195944,44%962,99
AMX M4 mle. 54103303,001054966,67%2901,76
Cobra 93096,111151944,44%3101,51
M10 RBFM 51139,56972955,56%3185,91
Centurion Mk. I81385,1310798100,00%2200,01
Aufklärungspanzer Panther 71171,63816837,50%2738,87
Panhard AMD 178B61019,25927875,00%4532,00
Lorraine 50 t 92110,38928862,50%2176,95
M2 Medium Tank3201,43285728,57%649,78
G.W. E 100101328,67519633,33%922,32
Object 268102889,67759633,33%2484,01
T28 Concept 71197,67868666,67%1810,39
Wespe3305,00165540,00%923,99
Rheinmetall Panzerwagen101328,00781560,00%1855,87
LTG71219,75896450,00%3686,27
Sherman VC Firefly 61215,50770425,00%2538,26
M4A1 FL 10 61596,501204475,00%4043,91
Object 705A103674,33821333,33%3936,96
AMBT 81170,67524333,33%752,64
T-127 365,33204366,67%244,95
Dicker Max 61001,00717366,67%2240,05
BT-22205,502532100,00%1162,11
M24E2 Super Chaffee 6506,00663250,00%1277,62
Tetrarch 2111,00117250,00%370,20
T-2620,001210,00%0,00
T56 GMC3250,006421100,00%1045,53
M4 Improved 5926,0053710,00%3620,11
T-28E with F-30 4738,008571100,00%2594,93
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5674,0044910,00%1907,38

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 06/01/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 15/06/2017
Ayrıldı: 21/06/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 03/02/2017
Ayrıldı: 05/06/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 02/08/2017
Ayrıldı: 13/10/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 23/11/2017
Ayrıldı: 03/01/2018
Rütbe: İkinci Komutan
Katıldı: 13/05/2016
Ayrıldı: 23/05/2016
Rütbe: Üye Alım Subayı
Katıldı: 04/11/2016
Ayrıldı: 22/11/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 30/07/2016
Ayrıldı: 12/08/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 15/10/2017
Ayrıldı: 20/11/2017
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 26/05/2016
Ayrıldı: 05/06/2016
Rütbe: Er
Katıldı: 28/07/2017
Ayrıldı: 29/07/2017
Rütbe: Er
Katıldı: 03/02/2016
Ayrıldı: 27/10/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 22/01/2016
Ayrıldı: 27/10/2018
Rütbe: Acemi
Katıldı: 31/01/2016
Ayrıldı: 27/10/2018
Rütbe: Yedek Subay
Katıldı: 21/04/2016
Ayrıldı: 09/05/2016