Bagaa

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 29/11/2018

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar57953071158
Ortalama Seviye7,550,007,357,81
Galibiyetler3163854,59%00,00%4056,34%8755,06%
Yenilgiler2576344,45%00,00%3143,66%7144,94%
Berabere5520,95%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1778730,69%00,00%912,68%3723,42%
İmha edilen Tanklar641401,1100,00530,751420,90
Yoketme Oranı1,600,000,851,17
Tespit edilen Tanklar888061,5300,001882,653512,22
Verilen Hasar1.363,810,00832,011.080,56
Düşman üssü işgal puanı905231,5600,00100,142141,35
Üs savunma Puanı527460,9100,0000,00460,29
Deneyim685,990,00521,49524,20
WN71490,680,001185,341280,22
WN82021,660,001489,201590,58
Toplam
Savaşlar57953
Ortalama Seviye7,55
Galibiyetler3163854,59%
Yenilgiler2576344,45%
Berabere5520,95%
Hayatta Kalınan Savaşlar1778730,69%
İmha edilen Tanklar641401,11
Yoketme Oranı1,60
Tespit edilen Tanklar888061,53
Verilen Hasar1.363,81
Düşman üssü işgal puanı905231,56
Üs savunma Puanı527460,91
Deneyim685,99
WN71490,68
WN82021,66
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar71
Ortalama Seviye7,35
Galibiyetler4056,34%
Yenilgiler3143,66%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar912,68%
İmha edilen Tanklar530,75
Yoketme Oranı0,85
Tespit edilen Tanklar1882,65
Verilen Hasar832,01
Düşman üssü işgal puanı100,14
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim521,49
WN71185,34
WN81489,20
Son 30 gün
Savaşlar158
Ortalama Seviye7,81
Galibiyetler8755,06%
Yenilgiler7144,94%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3723,42%
İmha edilen Tanklar1420,90
Yoketme Oranı1,17
Tespit edilen Tanklar3512,22
Verilen Hasar1.080,56
Düşman üssü işgal puanı2141,35
Üs savunma Puanı460,29
Deneyim524,20
WN71280,22
WN81590,58
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar804002
Galibiyetler44254,98%00,00%00,00%2100,00%
Yenilgiler30838,31%00,00%00,00%00,00%
Berabere546,72%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar28535,45%00,00%00,00%2100,00%
İmha edilen Tanklar4860,6000,0000,0073,50
Yoketme Oranı0,940,000,000,00
Tespit edilen Tanklar6520,8100,0000,0010,50
Verilen Hasar1.351,860,000,002.107,50
Düşman üssü işgal puanı7320,9100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı6810,8500,0000,0000,00
Deneyim673,420,000,00981,50
Toplam
Savaşlar804
Galibiyetler44254,98%
Yenilgiler30838,31%
Berabere546,72%
Hayatta Kalınan Savaşlar28535,45%
İmha edilen Tanklar4860,60
Yoketme Oranı0,94
Tespit edilen Tanklar6520,81
Verilen Hasar1.351,86
Düşman üssü işgal puanı7320,91
Üs savunma Puanı6810,85
Deneyim673,42
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar2
Galibiyetler2100,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2100,00%
İmha edilen Tanklar73,50
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar10,50
Verilen Hasar2.107,50
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim981,50

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar474000
Galibiyetler29562,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler16234,18%00,00%00,00%00,00%
Berabere173,59%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar20843,88%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3390,7200,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,270,000,000,00
Tespit edilen Tanklar4470,9400,0000,0000,00
Verilen Hasar988,300,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı7001,4800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı3980,8400,0000,0000,00
Deneyim703,220,000,000,00
Toplam
Savaşlar474
Galibiyetler29562,24%
Yenilgiler16234,18%
Berabere173,59%
Hayatta Kalınan Savaşlar20843,88%
İmha edilen Tanklar3390,72
Yoketme Oranı1,27
Tespit edilen Tanklar4470,94
Verilen Hasar988,30
Düşman üssü işgal puanı7001,48
Üs savunma Puanı3980,84
Deneyim703,22
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar92000
Galibiyetler5964,13%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler3234,78%00,00%00,00%00,00%
Berabere11,09%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar4043,48%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar550,6000,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,060,000,000,00
Tespit edilen Tanklar420,4600,0000,0000,00
Verilen Hasar537,030,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı870,9500,0000,0000,00
Üs savunma Puanı30,0300,0000,0000,00
Deneyim567,820,000,000,00
Toplam
Savaşlar92
Galibiyetler5964,13%
Yenilgiler3234,78%
Berabere11,09%
Hayatta Kalınan Savaşlar4043,48%
İmha edilen Tanklar550,60
Yoketme Oranı1,06
Tespit edilen Tanklar420,46
Verilen Hasar537,03
Düşman üssü işgal puanı870,95
Üs savunma Puanı30,03
Deneyim567,82
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar1546000
Galibiyetler95161,51%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler56436,48%00,00%00,00%00,00%
Berabere312,01%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar60138,87%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar13190,8500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,400,000,000,00
Tespit edilen Tanklar19541,2600,0000,0000,00
Verilen Hasar884,830,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı21751,4100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı17661,1400,0000,0000,00
Deneyim624,610,000,000,00
Toplam
Savaşlar1546
Galibiyetler95161,51%
Yenilgiler56436,48%
Berabere312,01%
Hayatta Kalınan Savaşlar60138,87%
İmha edilen Tanklar13190,85
Yoketme Oranı1,40
Tespit edilen Tanklar19541,26
Verilen Hasar884,83
Düşman üssü işgal puanı21751,41
Üs savunma Puanı17661,14
Deneyim624,61
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar388000
Galibiyetler25565,72%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler12632,47%00,00%00,00%00,00%
Berabere71,80%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar19349,74%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar3140,8100,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,610,000,000,00
Tespit edilen Tanklar3520,9100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.114,210,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı10362,6700,0000,0000,00
Üs savunma Puanı9112,3500,0000,0000,00
Deneyim791,140,000,000,00
Toplam
Savaşlar388
Galibiyetler25565,72%
Yenilgiler12632,47%
Berabere71,80%
Hayatta Kalınan Savaşlar19349,74%
İmha edilen Tanklar3140,81
Yoketme Oranı1,61
Tespit edilen Tanklar3520,91
Verilen Hasar1.114,21
Düşman üssü işgal puanı10362,67
Üs savunma Puanı9112,35
Deneyim791,14
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar3256000
Galibiyetler224068,80%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler97930,07%00,00%00,00%00,00%
Berabere371,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar150746,28%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar24230,7400,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,390,000,000,00
Tespit edilen Tanklar25420,7800,0000,0000,00
Verilen Hasar1.123,500,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı35541,0900,0000,0000,00
Üs savunma Puanı31650,9700,0000,0000,00
Deneyim753,980,000,000,00
Toplam
Savaşlar3256
Galibiyetler224068,80%
Yenilgiler97930,07%
Berabere371,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar150746,28%
İmha edilen Tanklar24230,74
Yoketme Oranı1,39
Tespit edilen Tanklar25420,78
Verilen Hasar1.123,50
Düşman üssü işgal puanı35541,09
Üs savunma Puanı31650,97
Deneyim753,98
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar376003
Galibiyetler19652,13%00,00%00,00%266,67%
Yenilgiler17546,54%00,00%00,00%133,33%
Berabere51,33%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar12533,24%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar2100,5600,0000,0010,33
Yoketme Oranı0,840,000,000,33
Tespit edilen Tanklar2790,7400,0000,0010,33
Verilen Hasar1.412,780,000,00724,67
Düşman üssü işgal puanı2100,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2420,6400,0000,0000,00
Deneyim593,210,000,00506,33
Toplam
Savaşlar376
Galibiyetler19652,13%
Yenilgiler17546,54%
Berabere51,33%
Hayatta Kalınan Savaşlar12533,24%
İmha edilen Tanklar2100,56
Yoketme Oranı0,84
Tespit edilen Tanklar2790,74
Verilen Hasar1.412,78
Düşman üssü işgal puanı2100,56
Üs savunma Puanı2420,64
Deneyim593,21
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar3
Galibiyetler266,67%
Yenilgiler133,33%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar10,33
Yoketme Oranı0,33
Tespit edilen Tanklar10,33
Verilen Hasar724,67
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim506,33
Anzeigen

Tanklar (372)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M18 Hellcat61014,13659144463,78%2396,83
E 25 71398,00822125958,86%2562,34
KV-8561014,07646123459,32%2241,24
AMX 13 9091065,75755111953,89%1872,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5672,08632110661,21%2406,41
IS-381475,02730107855,29%1886,40
T4991343,2579878656,11%2328,49
Leopard 1102296,9476474853,88%2299,99
Bat.-Châtillon 25 t102046,0977968652,33%1953,84
IS-6 81810,2886368258,21%2612,50
Spähpanzer Ru 25191207,1675766156,73%2243,95
Bat.-Châtillon 155 58101927,5860463651,89%2059,99
E 50 Ausf. M102224,8175659953,26%2119,83
IS-7101978,4374455950,45%1797,95
T-54 ltwt.91300,1277952754,84%2308,55
T-5491685,2585751751,26%2047,67
Tiger I7903,9048150553,27%1199,01
Lorraine 155 mle. 5181643,0758049750,30%2254,33
FV4202 81414,6383848154,68%2212,27
T-62A101892,6276345357,40%1845,40
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6968,9374945258,19%2583,93
AMX 50 10081568,0686444660,31%2180,08
Rhm.-Borsig Waffenträger82019,2082544453,83%2586,13
STB-1102064,8874043257,64%2034,71
KV-15635,6939742554,82%1604,15
WZ-111 81486,6284740553,33%2011,55
StuG III Ausf. G5575,6529340549,63%1540,69
TVP T 50/51102476,6676039257,40%2363,68
T1 Cunningham1198,3744338756,85%1566,97
Object 430 Version II91811,3284138760,72%2108,57
Panther7912,7043636450,27%1499,17
T3281371,0172735854,19%1804,25
AMX ELC bis5240,6731735853,91%717,40
T-1091671,0875335349,29%1730,54
Leopard Prototyp A91778,7175635347,31%1964,91
Panther II81112,5254934752,45%1607,01
Object 140101905,0878034758,50%1768,48
WZ-111 model 1-491862,7873834252,05%1872,47
Cromwell B 61019,3386333558,81%2406,65
Ferdinand81647,6766933349,55%1949,31
Jagdpanzer E 100102548,1766833350,75%2128,41
Lorraine 155 mle. 5071631,3549533153,47%2387,10
T26E4 SuperPershing 81375,9079932853,35%2021,42
Grille5872,4149430960,84%2534,36
VK 30.02 (M)6958,7077330850,65%2304,15
M26 Pershing81127,7776230354,13%1585,29
Centurion Mk. 7/191949,1481230253,64%2362,74
Tiger II81409,0177929252,74%1862,46
T110E5102263,4481529255,48%2073,76
Waffenträger auf E 100102673,7667929254,11%2102,05
Pz.Kpfw. T 15 3348,4359628566,32%2441,78
E 5091531,0270328347,35%1459,09
G.W. Tiger91675,5055927654,71%2012,87
Type 64 6811,3272427653,62%2288,77
Bat.-Châtillon 25 t AP91432,3771227451,09%1554,58
M53/M5591682,6461727450,73%1913,23
Type 5 Chi-Ri71180,5881127151,66%2306,12
VK 36.01 (H)6608,5743427153,51%1128,87
50TP Tyszkiewicza91877,7269626955,02%1691,37
E 100102411,9484126760,30%2332,50
T3092332,7378226056,92%2579,46
Type 6191886,0080525950,19%2114,62
WZ-12091764,5180125555,69%2278,51
M4A3E2 Sherman Jumbo6688,2650525349,80%1471,61
FV20781362,1459825152,59%1780,47
FV3046887,1960024761,54%1922,10
VK 28.016593,2357724653,66%1990,49
Cromwell6857,4974924353,50%2115,34
FV380591807,7063624350,62%2075,04
AMX 50 12091861,8075324245,45%1904,12
VK 30.01 (H)5677,8336424148,96%1597,05
AMX 13 F3 AM61142,5537324158,09%2015,69
T376779,4466024054,17%2636,55
UDES 0381435,6371023956,07%1740,28
Tiger (P)71313,9778023557,02%1961,41
Škoda T 5092283,4699022965,94%2590,59
VK 45.02 (P) Ausf. B91847,9384222959,39%2105,05
T2971378,1073422852,19%1936,06
KV-481257,1169722650,88%1534,36
Waffenträger auf Pz. IV92524,9392522356,95%2897,13
Strv 103-091973,2073222251,35%1888,82
Pz.Kpfw. III/IV5247,8122221744,70%552,96
G.W. Tiger (P)81590,6967421651,39%2464,88
M4 Sherman5538,1937621553,02%1624,05
AMX 13 757609,5044421442,99%1255,51
IS71134,1961821357,75%1803,94
T-4481022,2872821352,58%1507,02
Prototipo Standard B91855,5369120946,41%1619,37
Indien-Panzer81333,1074920948,80%1939,47
11081545,2079920854,81%2102,60
Aufklärungspanzer Panther7779,4762720854,33%1944,59
T54E191908,5387820855,77%2170,36
Emil II91808,2476920751,69%1890,33
AMX 12 t6531,8254520757,49%1645,97
Object 70492588,6991520554,63%2585,78
ARL 446944,1366520255,45%2059,16
AMX 50 B102208,3675120054,00%2018,64
E 7591928,2287820052,50%2103,93
MT-256483,5452819656,12%1511,58
AMX 13 105 AM mle. 505570,0923719445,88%1245,19
Centurion Action X102221,4577919351,81%2089,51
AMX 50 Foch91899,1980219251,56%1862,05
T-1506863,4969819059,47%1706,51
VK 16.02 Leopard5368,2740818852,13%1413,23
M10391562,2774118848,94%1546,07
VK 30.02 (D)7709,5664418451,09%1070,65
WZ-111G FT91964,3371818452,72%1772,71
SU-122-5491917,7382818454,89%2258,29
S-5171099,4252018354,64%1480,52
ST-I91954,1688018258,24%2238,97
Type 4 Heavy91820,8670618154,70%2006,68
M46 Patton91763,9676918162,43%1989,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4215,0730818054,44%739,69
FCM 50 t 81286,1277218051,11%1782,13
212A91741,3681417758,19%1896,52
Object 41681359,0371317651,70%2053,82
IS-5 (Object 730) 81573,3684017450,00%2075,83
ISU-15281958,9788717359,54%2684,18
AMX AC mle. 4881741,5585317354,34%2599,61
AMX M4 mle. 5192163,4893017254,65%1980,41
KV-220-2 5818,3778817261,63%2158,24
Conqueror91936,0183217150,88%1882,14
Pz.Kpfw. II Luchs4296,1648217153,80%1114,65
WZ-111-1G FT81334,4567517047,65%1472,92
T28 Prototype81761,7686016853,57%2523,19
T6981550,0284716753,29%2345,17
Centurion Mk. I81463,8466316659,04%2257,62
T-34-281269,1572816459,76%2085,04
T71 DA7644,0562716445,73%1194,10
T23E3 71173,9974916248,15%2344,99
STA-181337,5979316151,55%1928,62
G.W. E 100101708,9356416050,00%1571,22
T-437838,9970315853,16%1445,95
T57 Heavy Tank102222,3874215850,63%1846,04
Jagdtiger92468,2283815751,59%2567,00
SU-130PM 81536,0669315749,04%1526,92
Type 586799,1072515558,71%1903,95
Tortoise92206,2684015446,75%2339,17
Jagdpanzer IV6856,4849115259,21%2036,36
Hotchkiss EBR7802,2453115257,89%1797,15
SU-10061299,4684314862,16%3533,48
Type 62 7804,1977114452,78%2079,56
M40/M4381355,0353714455,56%1560,61
KV-261044,7961914454,86%2216,31
AMX 30 1er prototype92048,0689914457,64%2283,21
T-44-100 81300,6880214459,03%1921,00
T-345359,8334614349,65%929,00
FV4004 Conway91893,3467514349,65%1764,73
T9592017,3981214262,68%1894,83
WZ-13281178,0085214155,32%2351,96
Grille 15102576,0659214156,74%2265,63
TVP VTU Koncept81379,8282013653,68%2310,07
AMX M4 mle. 4571146,5070213559,26%1887,96
T675415,6330413450,00%848,10
T-34-856972,5478113153,44%2676,89
Object 70591830,2585513154,96%1844,38
Ikv 90 Typ B71138,2775612752,76%1939,26
M5 Stuart4311,2546812656,35%1616,66
Object 907 102201,6386612658,73%1939,89
SU-15271546,9683912556,00%2903,18
IS-4102176,7474512546,40%1914,15
Type 4 Chi-To6843,2967012447,58%1722,85
T207909,3674112359,35%1413,80
M24 Chaffee5442,0754012347,15%1481,93
VK 30.01 (P)6783,6756912258,20%1749,98
SU-10181756,2984112252,46%2535,84
AT 1581766,1092612158,68%2589,94
T110E4102730,2182712160,33%2525,67
SU-14-281646,9373512060,00%2340,87
M41 Walker Bulldog81068,9360012047,50%2223,12
T2 Light Tank 2262,3853512056,67%2014,73
Object 263102340,1678211952,10%2049,57
113102134,4871711747,01%1877,09
53TP Markowskiego81245,8058811653,45%1438,71
G.W. Panther71233,5767211559,13%1971,06
AMX AC mle. 4671247,7172611556,52%2258,22
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2288,2261611566,09%2420,08
Crusader 5.5-in. SP7955,2851311442,11%1428,75
Light Mk. VIC 2193,1738911452,63%1499,44
T25 Pilot Number 1 81331,7781611454,39%2031,73
Object 268102408,0170711357,52%2066,44
Dicker Max 61002,2564211049,09%2127,11
Type 5 Heavy102403,5780210850,93%1939,25
O-Ho81625,6090410852,78%2184,33
Charioteer81777,4687610857,41%2427,37
M48A5 Patton102173,0370510548,57%2015,13
Konštrukta T-34/10071264,1979010448,08%2323,49
Emil I81622,1591510256,86%2120,56
KV-371086,0972610251,96%1378,18
P.44 Pantera81363,0277610150,50%1866,24
M1271102,0260710155,45%1755,89
FV215b (183) 102185,5070810158,42%1695,24
T2881818,4275910054,00%2296,44
BT-73122,361909961,62%580,79
VK 45.02 (P) Ausf. A81497,578569956,57%2092,88
T-34-171071,667669655,21%1980,94
IS-271355,238759459,57%2117,22
WZ-132A91324,076039450,00%2043,22
T216511,155489447,87%1452,81
LTTB8916,656259457,45%1948,49
M446718,015198357,83%1376,76
T-50569,792168243,90%44,62
T25/271412,059078257,32%2749,28
A-4471172,838198159,26%2242,75
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4249,841828042,50%556,45
AT 771683,359918065,00%2785,82
IS-M81472,738348050,00%1760,37
WZ-131G FT6872,394267951,90%1777,99
KV-137630,946437955,70%989,50
A-204100,011897843,59%179,50
Black Prince71319,427197860,26%2159,85
45TP Habicha71008,476887749,35%1201,79
121101907,257297751,95%1781,62
Comet71258,388617755,84%2399,96
SU-100M171346,568127558,67%2486,49
Challenger71210,408447556,00%2002,55
ARL V3961020,366447354,79%2576,48
Jagdpanther71687,318627149,30%2849,52
Object 430102016,557837146,48%1797,56
40TP Habicha6690,775277041,43%1216,89
Caernarvon81489,248437047,14%1922,03
Lorraine 39L AM3320,221886959,42%1241,96
Covenanter4302,464126756,72%1404,32
Strv 103B102456,807406556,92%1900,72
T3 HMC2225,753456544,62%1076,30
WZ-13171070,729076457,81%2627,39
Pz.Kpfw. III Ausf. E3141,671786459,38%560,06
Tetrarch 2244,033946454,69%1576,01
M75294,593806350,79%960,23
AMX 30 B102202,447946353,97%2196,83
Sturer Emil71652,158176258,06%3041,09
T1E6 2151,232436256,45%898,47
M5A1 Stuart4341,493106145,90%1509,63
AMX 404201,682496063,33%1043,26
S35 CA5730,225566051,67%1873,34
SU-855794,695915860,34%2542,36
Škoda T 256940,038095858,62%2450,57
AT 861064,607685851,72%2668,33
T110E3102176,297685850,00%1606,30
T-34-2G FT71242,605795754,39%1829,75
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4238,042895754,39%1024,39
VK 72.01 (K) 102420,427825761,40%2151,89
O-Ni71682,699885453,70%2858,95
BDR G1 B5772,636755468,52%2157,56
Chieftain/T95 81410,637925451,85%2045,65
T-284223,042375364,15%755,55
Leo71043,265695360,38%1733,81
Ikv 65 Alt II61070,267595356,60%2513,84
Churchill VII6843,896445366,04%1796,46
Hummel6980,375885250,00%1584,92
M3 Lee4274,132375255,77%959,34
A-436770,197195265,38%2050,98
Pz.Kpfw. 38 (t)3184,341865046,00%546,30
P.43 bis6874,657154963,27%2024,14
Marder II3279,202294946,94%919,65
59-166680,856864843,75%2035,47
Bishop5702,255164850,00%1924,44
T-463133,381704751,06%496,09
Sturmpanzer II4453,002464667,39%1872,03
Somua SAu 404442,983904650,00%1424,87
Strv 746975,737854551,11%2312,36
Alecto4467,764514544,44%1568,39
Churchill I5815,845524450,00%2287,89
Sherman Firefly61070,757814456,82%2508,49
FV215b 102216,647084447,73%2162,55
O-I61018,307424344,19%2058,58
WZ-113G FT102216,865854264,29%1720,80
P.43 ter7868,906494156,10%1188,86
M8A14384,152823961,54%1300,95
FV4005 Stage II101803,796033951,28%1248,75
BT-22124,841703850,00%577,75
SU-76M3168,261483852,63%432,27
Object 268 Version 4102904,978833850,00%2257,54
Nashorn61201,008163663,89%2763,14
AT 25601,635603554,29%1812,08
AMX 65 t8919,096343551,43%933,18
T95E6 101752,827353458,82%1436,78
O-I Experimental5951,558123360,61%2400,80
Type T-345483,595353256,25%1637,21
WZ-132-1101266,845323250,00%1197,27
Maus102222,288333259,38%1830,23
Sherman III5754,227063243,75%2940,76
T-100 LT101391,977113148,39%1801,14
Type 3 Chi-Nu Kai 5770,357843161,29%2923,70
Renault FT 75 BS292,10943036,67%273,85
Progetto M40 mod. 65102104,777423053,33%1561,09
Object 430U102315,078303056,67%1768,45
Conqueror Gun Carriage102077,317272951,72%1744,74
Pz.Kpfw. 35 (t)2139,541912853,57%675,89
Cruiser Mk. III2163,861612839,29%622,54
Rheinmetall Panzerwagen101628,715252835,71%1750,22
BT-7 artillery 3362,145642857,14%2307,77
B14280,043382748,15%959,63
Kranvagn101956,007432744,44%1506,15
M2 Medium Tank3101,301542755,56%278,06
T-34-85M 61058,567052748,15%2089,23
KV-4 Kreslavskiy 81451,568102759,26%1657,98
T92 HMC101985,047332642,31%1978,18
Object 261101877,126972653,85%1643,17
LTP 3277,044372661,54%1713,85
Pz.Kpfw. II271,201222536,00%101,38
Panhard AML Lynx 6x68684,244412556,00%1154,20
43 M. Toldi III 3243,173992458,33%1629,97
Cruiser Mk. IV3112,221562352,17%279,90
Valentine AT3408,704102347,83%1728,21
AMX 50 Foch (155) 102681,008562263,64%2219,32
M3 Stuart3211,902602050,00%1075,80
Renault UE 573158,601462040,00%331,09
AMX 105 AM mle. 474650,605052060,00%2943,07
XM551 Sheridan10764,904202040,00%570,32
60TP Lewandowskiego102588,167921942,11%1887,60
StuG IV 5521,374331957,89%1517,29
Renault FT1105,221311838,89%471,59
AMX 383120,472011752,94%466,34
Super Conqueror102109,127491752,94%1466,55
AT-12156,441581662,50%629,92
SU-85B4163,252181675,00%423,08
Type 2597 Chi-Ha3257,002521560,00%1029,75
Pz.Kpfw. VII102669,738401560,00%1853,72
Bat.-Châtillon 12 t8449,584271233,33%451,80
T28 Concept 71367,757381241,67%1984,52
Crusader5259,554521154,55%695,30
T56 GMC3262,091751136,36%772,67
T-703227,733891163,64%1115,35
Object 705A102276,649371172,73%1911,24
121B 101733,364861127,27%1130,72
Sturmpanzer I Bison3207,301541050,00%621,05
WZ-111 model 5A101978,206491040,00%1206,04
AMX 13 105101716,605591060,00%1888,10
HWK 1281131,208001070,00%2117,45
AC 1 Sentinel 4324,005161060,00%1255,53
FV217 Badger101590,67703955,56%1063,64
AMX M4 mle. 54102222,56774944,44%1969,28
Vickers Medium Mk. I1197,38114825,00%1012,17
M2 Light Tank2180,13230875,00%939,29
Vickers Mk. E Type B2207,13230862,50%1171,88
Renault FT AC2192,00227862,50%858,57
Object 277102345,75531812,50%1521,67
T-26281,71157742,86%195,63
T2 Medium Tank2168,29263742,86%831,59
K-91102742,57959771,43%2365,98
Hotchkiss H35286,17116633,33%196,53
D1235,6781616,67%2,27
AMX 50 Foch B10850,00317633,33%248,18
Heavy Tank No. VI 6754,83557666,67%1247,36
TOG II* 6667,83360650,00%979,31
SU-18292,00130540,00%310,08
T 55A 91519,80482540,00%1103,08
MS-1174,759040,00%171,89
Ikv 1035334,00286425,00%583,16
T7 Combat Car 219,50138450,00%81,38
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81509,00846450,00%1598,62
Leichttraktor127,67126366,67%224,70
T-602310,007353100,00%2602,77
T-50-2 6589,336843100,00%1753,88
T-29 3365,00408333,33%1581,76
T-45 2404,67639366,67%3582,90
Kolohousenka1118,5017520,00%550,72
Renault NC-311134,5011420,00%509,60
M60 101751,50822250,00%1423,90
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4305,00472250,00%693,29
M3 Light 30,0065250,00%101,45
T-28E with F-30 4189,0027420,00%259,96
AMX Chasseur de chars 81088,006552100,00%1374,15
Strv fm/211119,005971100,00%832,76
TKS z n.k.m. 20 mm 231,001521100,00%261,00
Pvlvv fm/42277,002211100,00%379,45
Ikv 723240,005071100,00%984,53
Sav m/434270,0015610,00%665,19
Universal Carrier 2-pdr2214,003091100,00%1113,13
MTLS-1G14 3159,0010710,00%378,85
Valentine II 4794,0082410,00%4837,30

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 29/11/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 01/07/2014
Ayrıldı: 08/10/2018
Rütbe: Er
Katıldı: 21/08/2013
Ayrıldı: 01/01/1970
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close