AliceUnchained

clanlogo
Rütbe: Er
Katıldı: 19/12/2014

Genel istatistik

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar39029000
Ortalama Seviye6,930,000,000,00
Galibiyetler2356660,38%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1503938,53%00,00%00,00%00,00%
Berabere4241,09%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1756745,01%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar579471,4800,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,700,000,000,00
Tespit edilen Tanklar533251,3700,0000,0000,00
Verilen Hasar1.478,200,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı472471,2100,0000,0000,00
Üs savunma Puanı786712,0200,0000,0000,00
Deneyim826,000,000,000,00
WN71958,730,000,000,00
WN82812,690,000,000,00
Toplam
Savaşlar39029
Ortalama Seviye6,93
Galibiyetler2356660,38%
Yenilgiler1503938,53%
Berabere4241,09%
Hayatta Kalınan Savaşlar1756745,01%
İmha edilen Tanklar579471,48
Yoketme Oranı2,70
Tespit edilen Tanklar533251,37
Verilen Hasar1.478,20
Düşman üssü işgal puanı472471,21
Üs savunma Puanı786712,02
Deneyim826,00
WN71958,73
WN82812,69
Son 24 saat
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Ortalama Seviye0,00
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
WN70,00
WN80,00
Oluşturulduğu tarih:
Son Savaş:
Son Güncelleme:

Dünya Haritası Mutlak X

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar41000
Galibiyetler3790,24%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler37,32%00,00%00,00%00,00%
Berabere12,44%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3175,61%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar290,7100,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,900,000,000,00
Tespit edilen Tanklar120,2900,0000,0000,00
Verilen Hasar1.911,590,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı140,3400,0000,0000,00
Üs savunma Puanı521,2700,0000,0000,00
Deneyim1.055,070,000,000,00
Toplam
Savaşlar41
Galibiyetler3790,24%
Yenilgiler37,32%
Berabere12,44%
Hayatta Kalınan Savaşlar3175,61%
İmha edilen Tanklar290,71
Yoketme Oranı2,90
Tespit edilen Tanklar120,29
Verilen Hasar1.911,59
Düşman üssü işgal puanı140,34
Üs savunma Puanı521,27
Deneyim1.055,07
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Şampiyon VIII

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar31000
Galibiyetler2477,42%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler619,35%00,00%00,00%00,00%
Berabere13,23%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar1754,84%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar200,6500,0000,0000,00
Yoketme Oranı1,430,000,000,00
Tespit edilen Tanklar220,7100,0000,0000,00
Verilen Hasar1.095,450,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı50,1600,0000,0000,00
Deneyim858,350,000,000,00
Toplam
Savaşlar31
Galibiyetler2477,42%
Yenilgiler619,35%
Berabere13,23%
Hayatta Kalınan Savaşlar1754,84%
İmha edilen Tanklar200,65
Yoketme Oranı1,43
Tespit edilen Tanklar220,71
Verilen Hasar1.095,45
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı50,16
Deneyim858,35
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Dünya Haritası Orta VI

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar42000
Galibiyetler3276,19%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler716,67%00,00%00,00%00,00%
Berabere37,14%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2866,67%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar400,9500,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,860,000,000,00
Tespit edilen Tanklar320,7600,0000,0000,00
Verilen Hasar429,810,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı200,4800,0000,0000,00
Üs savunma Puanı601,4300,0000,0000,00
Deneyim524,900,000,000,00
Toplam
Savaşlar42
Galibiyetler3276,19%
Yenilgiler716,67%
Berabere37,14%
Hayatta Kalınan Savaşlar2866,67%
İmha edilen Tanklar400,95
Yoketme Oranı2,86
Tespit edilen Tanklar320,76
Verilen Hasar429,81
Düşman üssü işgal puanı200,48
Üs savunma Puanı601,43
Deneyim524,90
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Tank Bölüğü İstatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar162000
Galibiyetler13985,80%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1911,73%00,00%00,00%00,00%
Berabere42,47%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar10967,28%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar1791,1000,0000,0000,00
Yoketme Oranı3,380,000,000,00
Tespit edilen Tanklar1671,0300,0000,0000,00
Verilen Hasar855,170,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı900,5600,0000,0000,00
Üs savunma Puanı870,5400,0000,0000,00
Deneyim783,430,000,000,00
Toplam
Savaşlar162
Galibiyetler13985,80%
Yenilgiler1911,73%
Berabere42,47%
Hayatta Kalınan Savaşlar10967,28%
İmha edilen Tanklar1791,10
Yoketme Oranı3,38
Tespit edilen Tanklar1671,03
Verilen Hasar855,17
Düşman üssü işgal puanı900,56
Üs savunma Puanı870,54
Deneyim783,43
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Ekip istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar49000
Galibiyetler3673,47%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1326,53%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2346,94%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar611,2400,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,350,000,000,00
Tespit edilen Tanklar982,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar1.243,040,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı591,2000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı2705,5100,0000,0000,00
Deneyim906,730,000,000,00
Toplam
Savaşlar49
Galibiyetler3673,47%
Yenilgiler1326,53%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar2346,94%
İmha edilen Tanklar611,24
Yoketme Oranı2,35
Tespit edilen Tanklar982,00
Verilen Hasar1.243,04
Düşman üssü işgal puanı591,20
Üs savunma Puanı2705,51
Deneyim906,73
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Çatışma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar52000
Galibiyetler3975,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler1121,15%00,00%00,00%00,00%
Berabere23,85%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar3771,15%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar400,7700,0000,0000,00
Yoketme Oranı2,670,000,000,00
Tespit edilen Tanklar330,6300,0000,0000,00
Verilen Hasar836,900,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı330,6300,0000,0000,00
Üs savunma Puanı881,6900,0000,0000,00
Deneyim569,370,000,000,00
Toplam
Savaşlar52
Galibiyetler3975,00%
Yenilgiler1121,15%
Berabere23,85%
Hayatta Kalınan Savaşlar3771,15%
İmha edilen Tanklar400,77
Yoketme Oranı2,67
Tespit edilen Tanklar330,63
Verilen Hasar836,90
Düşman üssü işgal puanı330,63
Üs savunma Puanı881,69
Deneyim569,37
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00

Kale savunma istatistikleri

ToplamSon 24 saatSon 7 günSon 30 gün
Savaşlar0000
Galibiyetler00,00%00,00%00,00%00,00%
Yenilgiler00,00%00,00%00,00%00,00%
Berabere00,00%00,00%00,00%00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%00,00%00,00%00,00%
İmha edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Yoketme Oranı0,000,000,000,00
Tespit edilen Tanklar00,0000,0000,0000,00
Verilen Hasar0,000,000,000,00
Düşman üssü işgal puanı00,0000,0000,0000,00
Üs savunma Puanı00,0000,0000,0000,00
Deneyim0,000,000,000,00
Toplam
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 24 saat
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 7 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Son 30 gün
Savaşlar0
Galibiyetler00,00%
Yenilgiler00,00%
Berabere00,00%
Hayatta Kalınan Savaşlar00,00%
İmha edilen Tanklar00,00
Yoketme Oranı0,00
Tespit edilen Tanklar00,00
Verilen Hasar0,00
Düşman üssü işgal puanı00,00
Üs savunma Puanı00,00
Deneyim0,00
Anzeigen

Tanklar (169)

Tank AdıMTipUlusSeviyeOrtalama HasarOrtalama DeneyimSavaşlarGalibiyetlerWN8
M18 Hellcat61448,52983240668,74%4199,85
AMX 13 9091646,761012154160,03%3428,51
Rhm.-Borsig Waffenträger82130,79917152056,97%2792,81
Tiger II81652,65788106855,71%2442,74
M41 Walker Bulldog81345,891031102558,44%3567,85
FCM 50 t 81689,66952100359,82%2591,84
T110E5102532,2688799856,81%2588,88
T2971893,24110294369,46%3353,89
M26 Pershing81684,1095692163,74%3020,71
T-34-856763,8449287253,78%1720,50
M46 Patton92057,0290683157,76%2557,57
Škoda T 40 61063,8982778460,33%2737,51
KV-8561351,2693575069,60%3365,33
T57 Heavy Tank102889,4791571058,87%2768,48
M4A3E8 Sherman6956,7171969263,29%2695,96
E 7592255,5095168262,61%2745,15
Tiger I71352,6975967956,85%2306,31
Object 140102383,3388866056,82%2439,71
StuG III Ausf. G5834,6665864063,75%2729,13
Conqueror92292,6996659960,60%2612,07
Type 5 Ke-Ho4668,7778457463,94%4003,41
Jagdpanther71283,1758047257,20%2204,82
Centurion Mk. 7/192402,5799246660,09%3056,31
SU-263609,8930746456,68%2456,08
Strv S1 81855,0380646355,94%2278,11
T376978,7687842957,58%3679,44
AC 4 Experimental 61121,5285042157,72%2822,02
E 5092345,8298541561,93%2850,06
Panzerjäger I2443,3562039574,43%3164,88
T-5492448,17109536666,12%3453,17
T-4481529,9389236257,73%2712,21
Object 70492823,2494533355,86%2890,92
T-345337,1129332851,83%861,98
Bat.-Châtillon 25 t AP92203,0993532657,06%2958,16
Spähpanzer Ru 25191650,6386932153,58%3417,73
M24 Chaffee5814,7191631156,91%3913,72
Lago4661,4573030363,70%3498,99
AMX 13 F3 AM6828,4661528451,06%1370,23
FV4202 81512,2394727755,60%2388,62
M10392438,11101527568,36%3207,16
VK 30.02 (D)71392,9296426558,87%3081,57
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4548,5043925259,13%1992,71
AMX 50 10082100,27105425170,52%3093,94
FCM 36 Pak 40 3501,2261725064,00%2186,68
T54E192614,72100325063,60%3239,29
STA-181491,5483324150,62%2306,26
Škoda T 5092451,7991923956,07%2764,17
ISU-15282360,1791923059,13%3067,90
Strv m/425785,5677022567,56%3158,13
Marder II3520,8243822359,64%2389,52
M75488,4348221759,45%2305,32
Panther II81485,0881421751,61%2176,26
M36 Jackson61144,1165120660,19%2604,20
Centurion Action X102618,1584919954,77%2537,63
Object 268102740,8581419553,85%2522,72
Comet71435,6299219365,28%3275,49
A-204341,2747918754,55%1917,86
T6981923,1899818659,68%3298,42
T71 DA71161,2586618555,14%3120,13
Nashorn61342,9585618464,13%3416,60
VK 30.02 (M)61107,4687718363,39%2928,15
Tetrarch 2359,1047818265,93%2965,74
VK 36.01 (H)61013,7472618057,78%2356,02
Pz.Kpfw. I Ausf. C3366,3769817265,12%2743,65
TVP VTU Koncept81347,1980317050,59%2150,90
M10 Wolverine5799,5356417068,82%2563,50
IS71457,7781816556,97%2389,59
Centurion Mk. I81910,52104016574,55%3421,23
Pz.Kpfw. 35 (t)2241,9031916350,31%1531,40
Jagdpanzer IV6707,1035516156,52%1471,85
Object 43092321,3898615764,33%2538,41
T3282085,65112315669,87%3592,08
AMX 12 t6827,4880815554,19%2789,05
Type 3 Chi-Nu Kai 5735,7469015558,71%2521,04
M60 102470,9987515260,53%2428,28
T2071147,0166914854,73%2114,13
Sturer Emil71354,2978214759,86%2518,77
Caernarvon81866,5499814059,29%2849,95
Cruiser Mk. IV3529,3873714073,57%3450,11
SU-10061332,8774613568,15%3363,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5601,9237213353,38%1791,29
T-463355,5154412870,31%2605,22
T-505188,0237512454,03%578,58
SU-15271775,3690012065,00%3491,60
ARL 4461377,4382812053,33%3614,67
AMX 13 7571070,7996412057,50%2669,95
SU-76M3301,7028012050,00%1021,50
Konštrukta T-34/10071357,5688811560,87%2864,28
M5 Stuart4181,2332711162,16%839,14
UDES 0381848,1481610650,94%2245,28
T-15061049,8978710665,09%2351,02
T28 Concept 71363,8980710253,92%2299,82
Matilda4776,1469810067,00%3581,01
SU-100M171427,038609873,47%2635,58
LTP 3394,286139365,59%2917,67
AMX M4 mle. 4571723,5110449267,39%3451,80
KV-15902,037779066,67%2816,69
SU-85I 5781,316929052,22%2466,52
Type 5 Chi-Ri71141,288008554,12%2143,31
Sherman III5741,517058551,76%2344,04
T216720,717648354,22%2794,13
Cromwell6871,667128254,88%2189,26
Black Prince71587,9810258259,76%2755,45
Churchill I51007,608037865,38%3274,55
SU-855885,485477554,67%2715,29
T-4371389,729957572,00%3291,21
M3 Stuart3150,492217361,64%704,50
Pz.Kpfw. T 15 3338,946156761,19%2332,38
M7 Priest3751,744216650,00%2824,58
Strv 746966,287346563,08%2372,45
VK 16.02 Leopard5477,227526453,13%2222,67
Pz.Kpfw. II Luchs4445,167456460,94%2392,41
T3 HMC2377,365496465,63%2493,47
M2 Light Tank2259,373976360,32%1615,06
Type 4 Chi-To61112,028486063,33%2924,66
M41 HMC5674,474455945,76%981,61
Pz.Kpfw. II2274,004725856,90%1973,39
BDR G1 B5956,737975560,00%2962,31
M661248,698445265,38%3230,47
Super Conqueror102062,617665147,06%1535,32
B14549,646515050,00%2636,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4175,702864761,70%698,81
T23E3 7980,138984763,83%1872,90
VK 72.01 (K) 102271,798434252,38%1840,29
leKpz M 41 90 mm 81264,735594139,02%2297,35
Churchill VII61253,138904060,00%2696,00
AMX ELC bis5643,186704052,50%2923,56
Crusader5812,536833863,16%3767,61
T1 Heavy Tank51106,039563860,53%3424,17
T56 GMC3370,452443855,26%1310,31
T7 Combat Car 2173,143153534,29%1023,13
Pz.Kpfw. 38 (t)3141,711843458,82%475,95
Covenanter4452,475653262,50%2407,65
Leichttraktor1100,462272857,14%472,27
SU-182160,741262744,44%902,41
Pz.Kpfw. II Ausf. G3389,886142665,38%2638,47
IS-381492,605922564,00%1844,64
T-29 3464,925972568,00%2800,38
T-45 2271,244932560,00%1970,36
BT-7391,171252441,67%197,21
T404606,005912373,91%2349,53
Strv m/40L3468,415442259,09%2343,49
Renault Otsu1210,145392152,38%1748,17
Type 97 Te-Ke 2323,005992166,67%2942,11
AMX 383172,752582055,00%901,07
SU-85B4272,702522075,00%739,05
Cruiser Mk. III2348,955512075,00%2364,09
MT-256626,747611952,63%2489,13
Type 3 Chi-Nu5852,447591866,67%3510,90
AMX 404320,444331861,11%1823,93
leKpz M 41 90 mm GF 81231,509231877,78%2640,99
AT-12122,881261758,82%405,23
Renault FT142,621011338,46%1,14
T25 Pilot Number 1 81438,0010131369,23%2346,65
L-60 2280,084921241,67%1927,60
BT-2287,181441163,64%433,95
Hotchkiss H352208,272251163,64%1220,67
T1 HMC2465,703921050,00%3966,50
Vickers Medium Mk. I1250,00403875,00%2060,04
TKS z n.k.m. 20 mm 2212,75288837,50%1214,11
MS-1159,50147666,67%295,56
T2 Light Tank 2195,67437650,00%1144,72
4TP1126,60232540,00%560,18
Light Mk. VIC 2151,50238450,00%932,94
T-262164,002213100,00%1004,56
T1 Cunningham1118,002202100,00%775,30
StuG IV 5475,005272100,00%1398,38
UDES 14 Alt 581232,006441100,00%1614,58
T1E6 2292,004981100,00%2269,33

Grafikler

WN8

Anzeigen

Klan Geçmişi

Rütbe: Er
Katıldı: 19/12/2014
Rütbe: Er
Katıldı: 06/08/2013
Ayrıldı: 27/10/2018
Cookies help delivering this services. Daha fazla  Close